Ubiegłoroczny Rajd Strzelca cieszył się dużą popularnością
Ubiegłoroczny Rajd Strzelca cieszył się dużą popularnością
Niestety, nie odbędzie się tegoroczna edycja Rajdu Strzelca. Poprzednie cieszyły się bardzo dużą popularnością. Jaki jest powód?
W sierpniu ubiegłego roku przeprowadzono drugą edycję amatorskiego Rajdu Strzelca. To otwarta impreza skierowana do wszystkich kierowców, którzy nie mają żadnych licencji sportowych.
Rajd z trzema zróżnicowanymi odcinkami specjalnymi cieszył się bardzo dużą popularnością. Wzięło w nim udział 75 załóg. PomysłodawcOrganizatorem Rajdu Strzelca jest Jarosław Pawliką i współorganizatorem rajdu jest Jarosław Pawlik. Niestety, w tym roku Rajdu Strzelca nie będzie. – Przebywam za granicą i nie mam czasu, żeby podjąć się organizacji trzeciej edycji „Strzelca” – zaczyna Jarosław Pawlik. – Na początku roku miałem jeszcze nadzieję, że uda się to zrobić, ale dzisiaj wiem, że nie będzie to możliwe. Muszę odpuścić, choć bardzo tego nie chcę – dodaje. Organizator podkreśla, że na załatwienie wszelkich formalności potrzeba co najmniej sześciu tygodni. – To zbyt wiele. W tym czasie trzeba zająć się licznymi spotkaniami z przedstawicielami samorządów, służbami (w tym policją, strażą pożarną), sponsorami. Do tego dochodzą jeszcze mapy, plany zabezpieczenia, projekt organizacji ruchu oraz wiele innych spraw, które wymagają sporego nakładu sił i czasu – tłumaczy. W organizację włączała się Grupa Walim Rajdowy, ale, jak zaznacza Pawlik, odległość od Strzelinem i życie zawodowe jej członków powodowały, że większość spraw musiał załatwiać na miejscu sam. Organizator przekazał także dobrą wiadomość. – Obiecuję, że druga edycja Rajdu Strzelca nie była ostatnią...
CZYTAJ ten artykuł w całości. Dostępny tutaj





UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Rajdowiec
Rynek
Jarek. powiedziała :
Rajdy są organizowane nocami i dniami na rynku niekiedy. Dobrze że jest monitoring to takich rajdowców łatwo zidentyfikować i ukarać. I mam nadzieję że tak jest za każdym razem .
I zapomniałeś dodać, że jest dużo konfidentów,

0
Gravatar
Jarek.
RE: W tym roku nie będzie Rajdu Strzelca
Rajdy są organizowane nocami i dniami na rynku niekiedy. Dobrze że jest monitoring to takich rajdowców łatwo zidentyfikować i ukarać. I mam nadzieję że tak jest za każdym razem .
0

Przeczytaj również