Drużyna juniorów młodszych Strzelinianki
W ostatniej kolejce klasy okręgowej juniorów z problemami kadrowymi musieli zmierzyć się trenerzy Strzelinianki. Zarówno zespół starszy jak i młodszy, nie wystąpiły w pełnym składzie w meczu ligowym. Juniorzy starsi przegrali z Widawą Kiełczów 1:0, a młodsi zremisowali z Głuchowem Górnym. W klasie okręgowej rywalizowali także gracze Lidera Borów.
Trener juniorów starszych Strzelinianki miał ogromny kłopot ze skompletowaniem składu na sobotni mecz ligowy z Widawą Kiełczów. Ostatecznie w protokole meczowym znalazło się jedynie dziesięć nazwisk, więc rywale przez cały pojedynek grali w przewadze jednego zawodnika. Gospodarze skorzystali „z prezentu” i w 15. minucie zdobyli gola na wagę zwycięstwa. Ważne trzy punkty zgarnęli juniorzy starsi GAP-u Ślęza, którzy po dwóch golach Tomasza Gawlasa pokonali Piast Żmigród. Na czele tabeli z kompletem zwycięstw jest klub GKS Kobierzyce, który wyprzedza na podium Śląsk Wrocław oraz GLKS Mietków. Kluby ze Strzelina i Borowa wywalczyły po sześć punktów i znajdują się w drugiej, niższej części tabeli.
Pracowity tydzień juniorów młodszych
W środę, 21 września, juniorzy młodsi Strzelinianki rozegrali na własnym stadionie zaległy mecz klasy okręgowej ze Sportingiem Wrocław. Kibice obejrzeli aż siedem bramek, a gra troczyła się rytmem gol za gol. Wynik spotkania otworzył w 12. minucie Jakub Michalski, jednak radość gospodarzy z prowadzenia trwała zaledwie trzy minuty. Sporting wyrównał, ale to Strzelinianka schodziła na przerwę z przewagą, ponieważ jeszcze w pierwszej odsłonie drugiego gola dla Strzelina zdobył Patryk Długosz. Po zmianie stron gospodarze nadal kontrolowali przebieg gry i utrzymywali bezpieczną przewagę. Końcówka starcia to już dominacja graczy ze Strzelina, którzy wygrali ostatecznie 5:2. Po zmianie stron gole dla zwycięzców zdobywali: dwa Konrad Wojewoda, a raz na listę strzelców wpisał się ponownie Jakub Michalski. Zaledwie trzy dni później juniorzy młodsi ze Strzelina pojechali na wyjazdowe starcie z Głuchowem Górnym. Niestety, trener Szymon Kuriata miał do dyspozycji jedynie dziesięciu zawodników i jego drużyna całe starcie grała w osłabieniu. Gospodarze nie wykorzystali gry w przewadze i wywalczyli jedynie punkt. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a jedynego gola dla naszej ekipy strzelił Rafał Małecki. Na czele tabeli z kompletem zwycięstw znajdują się kluby ze Środy Śląskiej oraz Oleśnicy. Strzelinianka ma na swoim koncie siedem punktów i jest dziewiąta.