Strzelinianka rozgromiła Polonię
Pewne zwycięstwo w klasie okręgowej odnieśli juniorzy starsi Strzelinianki, którzy w sobotę, 22 października na własnym stadionie podejmowali Polonię Jaszowice. Początek spotkania nie zapowiadał łatwego zwycięstwa gospodarzy. Rywale szybko wykorzystali błąd strzelińskiej ekipy i w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Odpowiedź Strzelinianki była natychmiastowa, ponieważ dwie minuty później stan rywalizacji wyrównał Rafał Małecki. Zawodnicy ze Strzelina schodzili na przerwę, prowadząc 3:1, ponieważ z goli cieszyli się także: Konrad Wojewoda oraz Sławomir Źrebiec, który ma za sobą występy w seniorskiej drużynie. Na kolejne bramki kibice musieli czekać do ostatnich minut. Najpierw na listę strzelców wpisał się Konrad Wojewoda, a w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 5:1 ustalił Mateusz Konsencjusz. Liderem tabeli z kompletem zwycięstw pozostaje Śląsk Wrocław, który wyprzedza Piasta Żmigród oraz GLKS Mietków. Strzelinianka wywalczyła trzynaście oczek i jest dziewiąta, a w dolnej części stawki plasuje się GAP Ślęza. Piłkarze z Borowa w minionym tygodniu rozegrali dwa mecze. Najpierw podopieczni trenera Waldemara Werby przegrali z klubem z Milicza 6:3. Bramki dla GAP-u zdobyli: Bartek Stankiewicz, Miłosz Koterba oraz Kapcer Buszczak. W sobotę piłkarze Ślęzy przegrali z GKS-em Kobierzyce 6:1, a honorowe trafienie zanotował Miłosz Koterba.
W środę, 19 października, swój mecz w klasie okręgowej rozegrali juniorzy młodsi Strzelinianki. Drużyna ze Strzelina podejmowała Polonię Trzebnica. Zespół trenera Szymona Kuriaty objął prowadzenie po golu Konrada Wojewody, ale to goście cieszyli się ze zwycięstwa 3:1. Liderem tabeli z kompletem zwycięstw jest Pogoń Oleśnica, która wyprzedza Polonię Środa Śląska oraz Śląsk Wrocław. Strzelinianka ma dziesięć punktów i zajmuje dziesiątą lokatę.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.