Junior Hubert Wróblewski cieszył się z gola już w 40 sekundzie
Polonia Trzebnica odniosła swoje trzynaste zwycięstwo w klasie okręgowej. Tym razem lider łatwo rozprawił się z Czarnymi Kondratowice. Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Brożcu, gdzie LKS zremisował z KS-em Żórawina 2:2, a ostatni gol padł w 90. minucie. Trzy punkty zgarnęła Strzelinianka, która nie miała problemów z ograniem Olimpii Oleśnica.
Klasa okręgowa (wrocławska), kolejka 13. 12-13 listopada:
LKS Brożec – KS Żórawina 2:2 (0:1)
Strzelcy: Tomasz Bartosz, Eliasz Augustyn (Brożec)
Brożec: Trzynoga, Górski, Grzegorz Skoczyliński, Gabriel Skoczyliński, Kendzierski, Paczko, Majewski (Augustyn), Suchecki, Ciupak (Karoń), Maćkała (Sokalski), Bartosz

Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0. Jedyny gol padł po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Akcje często przerywane były faulami. Rywale mogli podwyższyć rezultat, ale rzut karny obronił Marcin Trzynoga. Gospodarze wyrównali po ładnej akcji. Piłkę dokładnie dośrodkował Jakub Paczko, a efektownym półwolejem golkipera rywali pokonał Tomasz Bartosz. Radość LKS-u nie trwała jednak długo, ponieważ Żórawina ponownie objęła prowadzenie po bliźniaczej akcji z pierwszej części – goście znów wykorzystali rzut rożny. Od 75. minuty przeciwnicy grali w osłabieniu, po tym jak jeden z zawodników ukarany został drugą żółtą kartką. Gospodarze stwarzali kolejne okazje, ale do wyrównania doprowadził dopiero w 90. minucie wprowadzony z ławki rezerwowych Eliasz Augustyn. Wychowanek Strzelinianki najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym gości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i posłał piłkę pod poprzeczkę. Gospodarzom zabrakło już czasu na zgarnięcie kompletu punktów i starcie zakończyło się remisem 2:2.

Strzelinianka Strzelin – Olimpia Oleśnica 4:1 (2:0)
Strzelcy: Hubert Wróblewski, Sławomir Źrebiec, Tomasz Kaczmarek, Marek Robak (Strzelin), gol samobójczy (Olimpia)
Strzelin: Sekuła, Szachniewicz, Bandura, Rogan, Kaczmarek, Źrebiec (Michułka), H. Wróblewski, Stanisławski (Kowalczyk), Robak, Burtan, Chytry

W zespole Strzelinianki zabrakło kilku. ważnych graczy, m.in.: Rafała Sukiennika, Mariusza Hałasa oraz Jakuba Stopy. Trener Bartłomiej Mikoda dał szansę wykazania się młodym zawodnikom. Gospodarze objęli prowadzenie już w 40 sekundzie. Goście rozpoczęli grę, piłkę przechwycił Marek Robak, a podanie Kacpra Chytrego na gola zamienił junior Hubert Wróblewski. W 33. minucie rezultat podwyższył Tomasz Kaczmarek, który otrzymał podanie od Krzysztofa Burtana i rozpędzony wpadł ze skrzydła w pole karne. Chwilę po wznowieniu drugiej części rezultat podwyższył junior Sławomir Źrebiec. Olimpia zdobyła gola honorowego, po tym jak Andrzej Szachniewicz w akcji ratunkowej przypadkowo wpakował piłkę do własnej bramki. Wynik spotkania na 4:1 ustalił w doliczonym czasie gry Marek Robak, który rozegrał świetne zawody.

Polonia Trzebnica – Czarni Kondratowice 5:0 (2:0)
Strzelcy: Krzysztof Ostrowski 2, Marcin Waliszczak, Adam Miazgowski, Rafał Miazgowski (Polonia)
Czarni: Parus (Staniec), Gralec, Kaczmarek, Kiełbasa, Kostrzewa, Rorat, Skalski, Skrzypek, Wilusz, Winniczuk, Wójcik

W Trzebnicy nie było zaskoczenia. Przedostatni w stawce gracze Kondratowic stracili pięć bramek, żadnej nie strzelili. Polonia jest liderem klasy okręgowej z kompletem zwycięstw. Ekipę gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Krzysztof Ostrowski, który jeszcze niedawno występował w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław. Poloniści od samego początku narzucili swój styl gry, a goście ograniczali się do defensywy i liczyli na kontry. Gospodarze objęli prowadzenie w 17. minucie po zespołowej akcji, a wynik pierwszej połowy na 2:0 ustalił dwadzieścia minut później Adam Miazgowski, który wykorzystał dokładne podanie od Krzysztofa Ostrowskiego. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i to nadal piłkarze z Trzebnicy dyktowali warunki. Ostrowski przypomniał o sobie kibicom w 60. minucie, kiedy precyzyjnym strzałem z 25 metrów pokonał golkipera Czarnych. Trzy minuty później były piłkarz Śląska z łatwością ograł dwóch defensorów gości, a później przerzucił piłkę nad bramkarzem z Kondratowic. Wynik spotkania na 5:0 ustalony został w 81. minucie i ponownie udział przy tej bramce miał Krzysztof Ostrowski. Tym razem wystąpił w roli asystenta. Czarni wyraźnie przegrali pojedynek, ale mało kto wierzył w korzystny rezultat na boisku w Trzebnicy.

Energetyk Siechnice – Czarni Jelcz-Laskowice 4:1
Widawa Bierutów – KP Brzeg Dolny 1:0
Wratislavia Wrocław – Dolpasz Skokowa 0:3
Polonia Środa Śląska – Piast Żerniki 1:2
Zjednoczeni Łowęcice – Zachód Sobótka 0:4