Drużyna GAP-u Ślęza I
W niedzielę, 29 stycznia w hali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie rozegrano mecze 7. kolejki II ligi piłki nożnej halowej organizowanej przez Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Drużyny z podium odniosły efektowne zwycięstwa i pozostają w grze o mistrzostwo. Niespodziankę sprawili gracze z Pławnej, którzy pokonali pierwszą ekipę Ślęzy. Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się trzech graczy. Walka o koronę dla najlepszego snajpera nabiera rumieńców.
II liga piłki nożnej halowej SCS-E, kolejka 7. 29.01.2017r:

Police Oficers Strzelin - MPC Team 6:18 (3:5)
Strzelcy: Marcin Pająk 3, Łukasz Hołbowicz, Krzysztof Szczepański, Grzegorz Borowik (Police), Dominik Szulc 9, Piotr Góra 4, Patryk Kwiatkowski 2, Tomasz Szczepański 2, Krystian Głazowski (MPC)

Piłkarze MPC bez większych problemów pokonali ostatnią drużynę tabeli i utrzymali pozycję lidera. Połowę goli dla zwycięzców zdobył Dominik Szulc, który razem z ofensywnym duetem Zrywu znajduje się na czele klasyfikacji strzelców. Końcówka rozgrywek zapowiada się emocjonująco zarówno w klasyfikacji drużyn, jak i najlepszych snajperów.

Memoriał Kuropatnik - Korona Pęcz 4:21 (1:14)
Strzelcy: Andrzej Jasiński, Kamil Garczarek, Rafał Szałaj, Kacper Cuker (Memoriał), Jakub Skorupski 8, Grzegorz Boguś 5, Piotr Dubaniowski 5, Jacek Dubaniowski 3 (Korona)

Losy meczu Memoriału z Koroną zostały przesądzone już po pierwszej połowie. Piłkarze z Pęcza na przerwę schodzili, prowadząc 14:1, by ostatecznie wygrać efektownie 21:4. Aż osiem goli zdobył obrońca Strzelinianki Jakub Skorupski. Młodzi gracze z Kuropatnika odebrali surową lekcję futbolu. W barwach Memoriału wystąpiło dwóch braci z włoskim obywatelstwem: Alessandro i Arturo Buczak.

Chłopaki do wzięcia - Zryw Chociwel 11:23 (6:9)
Strzelcy: Kamil Wójcik 4, Łukasz Kuriata 3, Jakub Marciniak 2, Łukasz Szymański (Chłopaki), Patryk Serwicki 9, Tobiasz Kurowski 8, Bartłomiej Gancarz 2, Adrian Kupski 2, Kamil Rogala, Krzysztof Czyżewski (Zryw)

Zryw odniósł kolejne, efektowne zwycięstwo, a na parkiecie ponownie brylował ofensywny duet Tobiasz Kurowski – Patryk Serwicki. Ten pierwszy zdobył osiem goli, a drugi o jedno trafienie więcej. Obaj w tym sezonie już 35 razy wpisywali się na listę i wspólnie przewodzą klasyfikacji strzelców. Apetyt kibiców Zrywu na mistrzostwo rośnie z każdą kolejką.

Feniks Pławna - GAP Ślęza „1” 14:11 (9:2)
Strzelcy: Mateusz Paśko 5, Bogumił Sikorski 3, Kacper Rogalewicz 2, Lech Pąchalski, Michał Pąchalski, Marek Piskorz, Ireneusz Pluskota (Feniks), Tomasz Gawlas 3, Artur Partyka 3, Mateusz Hutnik 2, Miłosz Koterba, Konrad Woźniak, Rafał Wychowałek (Ślęza)

To był najbardziej twardy pojedynek minionej kolejki. Wiele pracy miał arbiter Zbigniew Masłowski, ponieważ gra często przerywana była faulami. Niespodziewanie to Feniks schodził na przerwę z wysoką przewagą 9:2. Bramki padały głównie po błędach zawodników Ślęzy. Po zmianie stron w bramce GAP-u stanął Artur Partyka, a jego zespół ruszył do odrabiania strat. Pościg za Feniksem nie zakończył się jednak sukcesem i to rywale zgarnęli komplet punktów.