Od lewej: Małgorzata Hałas - Koralewska zawodniczka w podnoszeniu ciężarów, por. Robert Markowski, organizator spotkania i wychowawca ds. sportu w ZK Strzelin oraz Maciej Koralewski trener i mąż pani Małgorzaty
Od lewej: Małgorzata Hałas - Koralewska zawodniczka w podnoszeniu ciężarów, por. Robert Markowski, organizator spotkania i wychowawca ds. sportu w ZK Strzelin oraz Maciej Koralewski trener i mąż pani Małgorzaty
Paraolimpijka z Rio de Janeiro, jedna z najlepszych zawodniczek na świecie w wyciskaniu sztangi leżąc Małgorzata-Hałas Koralewska wzięła udział w spotkaniu ze skazanymi ze strzelińskiego Zakładu Karnego.
Podczas spotkania grupa kilkudziesięciu osób obejrzała kilka filmów z treningów i startów Małgorzaty, rozmawiano o treningach, suplementacji i planach na przyszłość. Być może, w przyszłości strzelińska sztangistka poprowadzi profesjonalny trening na terenie Zakładu Karnego lub pomoże zorganizować zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. - Spotkanie było inne niż wszystkie moje do tej pory, ale bardzo miłe – opowiada Małgorzata Hałas-Koralewska. - Miałam już wiele, różnych spotkań, ale pierwszy raz zostałam zaproszona do Zakładu Karnego w Strzelinie. Serdecznie dziękuję za zaproszenie, był to naprawdę miło spędzony czas z osobami, dla których, tak jak dla mnie, sport jest pasją. Zawsze uważałam, że poprzez sport można odmienić swoje życie. Każdemu z nas może zdarzyć się w życiu „incydent”, przez który można trafić do ZK. Ważne jest by wyciągnąć z niego odpowiednie wnioski i pokierować swoim życiem w taki sposób, by nie wracać za kraty – mówiła po spotkaniu w strzelińskim Zakładzie Karnym utytułowana strzelińska sztangistka.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również