Galaktyczni mistrzami rozgrywek
Nie tak dawno rozegrano mecze ostatniej kolejki halowej ligi piłki nożnej w Przewornie. Już wcześniej mistrzostwo wywalczyli Galaktyczni, ale walka o pozostałe miejsca na podium trwała do samego końca. Ostatecznie drugie miejsce przypadło Kombinatowi, który do końca musiał walczyć o zwycięstwo z Kwarcytem.
Puchar za trzecie miejsce odebrali gracze z Piekiełka Przeworno. Po spotkaniach odbyło się głosowanie na najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika ligi. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali odpowiednio Paweł Kubat oraz Łukasz Kunderman, który zgarnął także koronę króla strzelców. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnego przebiegu rozgrywek. Z pewnością w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja ligi, która cieszy się coraz większą popularnością.

Wyniki 7. kolejki halowej ligi piłki nożnej w Przewornie, 03.02.2017:

Piekiełko Przeworno – Ajax Strużyna 9:4 (5:1)
Strzelcy: Damian Głowaczewski 3, Patryk Kunderman 2, Maciej Widziak 2, Hubert Widziak, Łukasz Ryś (Piekiełko), Artur Wierzbicki 2, Michał Siwek, Dariusz Wachowski (Ajax)

Piłkarze Piekiełka musieli pokonać Ajax, żeby stanąć na podium. Gracze ze Strużyny chcieli przełamać serię pojedynków bez zwycięstwa i w dobrych humorach zakończyć rozgrywki. Zawodnicy z Przeworna już po pierwszej połowie prowadzili 5:1, by ostatecznie zwyciężyć pewnie 9:4. Ajax walczył ambitnie, ale Piekiełko w pełni kontrolowało przebieg pojedynku. Bohaterem meczu został Damian Głowaczewski, który skompletował hat-trick. To dobrze znany piłkarz w gminie Przeworno, który za sobą ma występy w takich klubach jak m.in.: Ognisko i Kwarcyt. Gracze ze Strużyny zamykają ligową tabelę bez zdobyczy punktowej.

Kwarcyt Jegłowa – Kombinat Karnków 4:5 (3:5)
Strzelcy: Grzegorz Iwanowicz 2, Paweł Jasiński, Przemysław Demboryński (Kwarcyt), Andrzej Rączka 2, Adrian Woźniak, Grzegorz Rogotowicz, Jarosław Lachowicz (Kombinat)
Najlepszy zawodnik rozgrywek Łukasz Kunderman
Po emocjonującym pojedynku Kombinat Karnków pokonał Kwarcyt i zdołał obronić pozycję wicelidera. Mecz był bardzo wyrównany. Po pierwszej połowie Kombinat prowadził 5:3, a w drugiej części kibice obejrzeli zaledwie jednego gola. Obie ekipy uważnie grały w defensywie, a bramkarze wystrzegali się błędów. Po zmianie stron Kwarcyt zmniejszył przewagę rywali do jednego gola i kibice Kombinatu do samego końca drżeli o wynik. Ostatecznie Karnków zdołał utrzymać prowadzenie i zgarnął komplet punktów. Wcześniej mistrzostwo wywalczyli Galaktyczni, a duży udział w tym sukcesie miał zdobywca 25 goli, król strzelców Łukasz Kunderman. Piłkarz ten zasłużenie został także wybrany najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek.

Orły Jarosława – Burza Jagielno 8:7 (3:2)
Strzelcy: Jakub Praduń 3, Michał Golonka, Damian Mentel, Marcin Miklas, Miłosz Taranek, Rafał Błażejewski (Orły), Krystian Jacków, Artur Toporowski, Radosław Burzawa, Radosław Batorowicz, Tomasz Hrycak, Dawid Fiuty (Burza)

Orły pokonały Burzę i zakończyły tegoroczną edycję rozgrywek na piątym miejscu. Młodzi piłkarze stoczyli bardzo wyrównany bój z rywalami z Jagielna. Drużynę Orłów Jarosława do zwycięstwa poprowadził Jakub Praduń, który sprawiał wiele problemów defensorom rywali. Piłkarz ten skompletował hat-tricka i został najlepszym strzelcem tego pojedynku. Gra toczyła się gol za gol, a kibice obejrzeli aż piętnaście bramek (najwięcej w ostatniej kolejce rozgrywek).