- Na wyróżnienie, moim zdaniem, zasługują wszyscy piłkarze, ponieważ każdy dał coś od siebie dla zespołu i przyczynił się do niewątpliwego sukcesu na koniec jesieni – powiedział kierownik trampkarzy Strzelinianki Strzelin Patryk Skrzydłowski
- Na wyróżnienie, moim zdaniem, zasługują wszyscy piłkarze, ponieważ każdy dał coś od siebie dla zespołu i przyczynił się do niewątpliwego sukcesu na koniec jesieni – powiedział kierownik trampkarzy Strzelinianki Strzelin Patryk Skrzydłowski
Patryk Skrzydłowski sprawdzał się w roli kierownika drużyn młodzieżowych Strzelinianki Strzelin. Jak ocenia rundę jesienną w wykonaniu jednej z grup? Czy będzie dalej współpracował z klubem?

Jak oceniasz minioną rundę w wykonaniu trampkarzy Strzelinianki? Którzy zawodnicy, Twoim zdaniem, zasługują na wyróżnienie i mogą się rozwinąć w przyszłości?
- Runda była dla nas bardzo dobra. Przegraliśmy tylko jedno spotkanie z późniejszym mistrzem naszej grupy, Polonią Środa Śląska. Na wyróżnienie, moim zdaniem, zasługują wszyscy piłkarze, ponieważ każdy dał coś od siebie dla zespołu i przyczynił się do niewątpliwego sukcesu na koniec jesieni.

Czy zespół, który wyprzedził Was ostatecznie w tabeli, zasłużył, Twoim zdaniem, na tytuł mistrzowski?
- Moim zdaniem Polonia Środa Śląska zasłużyła na mistrza. W bezpośrednim starciu w pewnych momentach spotkania przeważali, aczkolwiek strzelińscy trampkarze również mieli czas, w którym przejęli inicjatywę, a w szczególności w końcówce. Widziałem również dwa inne spotkania w wykonaniu piłkarzy ze Środy Śląskiej i po nich mogę stwierdzić, iż w pełni zasłużyli na pierwszą lokatę.

O co będą grać trampkarze wiosną?
- Trampkarze klubu K.S. Strzelinianka Strzelin będę grali zapewne o jak najwyższe miejsce w tabeli. Już zaczęli przygotowania do rundy wiosennej, które rozpoczną się 23 marca.

Jaki jest poziom sędziowania w rozgrywkach młodzieżowych?
- Poziom sędziowania w rozgrywkach juniorskich jest zróżnicowany. Bardzo często bywa tak, że obsadowiec wysyła sędziów z danego miasta. Praktycznie na każdym meczu grup młodzieżowych, które rozgrywamy u siebie jest arbiter, którego bardzo dobrze każdy z nas zna. Z pewnością spowodowane jest to tym, iż sędziowie na grupach młodzieżowych mają bardzo małe ekwiwalenty za spotkania i po prostu nie opłacałoby się im jechać sędziować mecz grupy trampkarzy np. do Milicza czy Trzebnicy

Jako kierownik zespołu musiałeś wykazać się znajomością regulaminu rozgrywek. Czy jest on zawiły?
- Po zmianie przepisów niektóre artykuły są ciężkie do zrozumienia, bądź jednoznacznego zinterpretowania. Natomiast część zapisów, moim zdaniem, tylko utrudnia zawodnikom życie.

Podobno Twoja współpraca ze Strzelinianką dobiegła końca? Jak będziesz wspominał ten czas?
- Z bólem serca muszę przyznać, że moja współpraca z największym klubem w powiecie się zakończyła. Na moją decyzję wpłynęło kilka czynników. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, z którymi współpracowałem, począwszy od trenerów: Roberta Malinowskiego, Szymona Kuriaty oraz Mariusza Błachańca. Również dziękuję prezesom, pani Barbarze Szczepockiej oraz panu Zbigniewowi Masłowskiemu. Ten 4-letni okres spędzony w klubie będę wspominał bardzo dobrze. Prezesom oraz trenerom dziękuję za wszystko oraz życzę samych sukcesów. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Dziękuję za rozmowę

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również