Krzysztof Burtan zdobył bramkę w sparingu
Zespoły z powiatu strzelińskiego rozegrały kolejne mecze kontrolne. Ekipa MPC Pęcz przegrała nieznacznie z Piławianką 3:4, chociaż to gracze z gr. VI klasy B schodzili na przerwę z przewagą 1:2.
Bramki dla pokonanych zdobywali: Jakub Sułkowski, Piotr Kuźmiński oraz Krzysztof Burtan, który wraca do MPC po okresie spędzonym w Strzeliniance. Wiosną klub z Pęcza reprezentować będzie także Rafał Gierczak. Zwycięstwo odnieśli gracze z Ludowa Śląskiego, którzy pokonali BKS Borów 4:3. Hat-tricka skompletował Mariusz Denes, a jedno trafienie dołożył Wojciech Muszyński. Piłkarze ze Strzelina w miniony weekend kontrolnie zmierzyli się z Rapidem Domaniów. Rywale po pierwszej połowie prowadzili 3:0, by ostatecznie wygrać 3:2. Honorowe bramki dla strzelińskiej ekipy zdobyli Miłosz Bandura oraz Bartek Korgul. Inny zespół z klasy okręgowej, LKS Brożec przegrał z klubem Świteź Wiązów 2:1. Podopieczni Tomasza Łacha już na przerwę schodzili z przewagą dwóch goli, a na listę strzelców wpisywali się Kamil Idczak oraz Dariusz Buszta. Jedynego gola dla LKS-u strzelił Jakub Karoń. GAP Ślęza swój pierwszy sparing rozegrała 19 lutego z Orłem Pustków Wilczkowski. Starcie zakończyło się remisem 3:3, a na listę strzelców wpisywali się Jakub Pietrzak, Tomasz Gawlas oraz Kamil Kubiak.