Damian Szydziak zdobył gola w meczu z Orłem
Damian Szydziak zdobył gola w meczu z Orłem
Jeden z najbardziej znanych wychowanków Strzelinianki Strzelin z ostatnich lat Damian Szydziak świetnie prezentuje się w grach kontrolnych Lechii Dzierżoniów, której barwy najprawdopodobniej będzie reprezentować w rundzie wiosennej.
W sparingu z Orłem Ząbkowice Śląskie, którego trenerem jest pochodzący ze Strzelina Tomasz Masłowski, Szydziak zdobył gola, a mecz zakończył się remisem 3:3. Był to sentymentalny pojedynek dla Szydziaka, ponieważ w przeszłości występował w Orle. Ofensywny, strzeliński gracz ostatnio występował w czwartej lidze w barwach Unii Bardo. Wcześniej Szydziak zaliczył debiut w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław, grał też we wrocławskiej Ślęzie. Teraz Damian stanie przed szansą zaprezentowania swoich umiejętności na trzecioligowych boiskach w Lechii. Przypomnijmy, że zimą przez klub z Dzierżoniowa testowany był inny gracz z powiatu strzelińskiego – napastnik Maksymilian Gralec. Młody snajper Czarnych Kondratowice nie trafi do Lechii, chociaż w jednej z gier kontrolnych zdobył nawet gola.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również