W dzisiejszym wydaniu:
- Tradycje pogrzebowe i różne decyzje rodzin zmarłych
- Jak głosowały poszczególne gminy naszego powiatu
- Co po wyborach czeka nasz region
- O przyszłości budynku po byłym urzędzie w Strzelinie
- Protest mieszkańców przed urzędem w Przewornie
- O kruszarce, która była, ale już jej nie ma
- Rozmowa z człowiekiem, który prawie sięgnął nieba

Byłeś świadkiem ciekawych wydarzeń? Masz interesujący temat, film lub zdjęcie? Czekamy na sygnał od Ciebie - bądź z nami w kontakcie: ? kontakt@sloworegionu.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
RE: Zapraszamy do lektury 42 numeru Słowa Regionu
Pogrzeb z małpką w trumnie to wielka zasługa dla przyszłych pokoleń. Po kilku tysiącach lat otwierane są trumny a archeolodzy ze swoją nauką tworzą teorię że armia terakotowa w Chinach miała chronić zmarłego cesarza przed jego wrogami po jego śmierci. Taka flaszka za kilka tysięcy lat będzie dowodem na to że oto jakiś możnowładca kazał pogrzebać się z eliksirem nieśmiertelnośc i w dawnych wierzeniach. Kształt flaszki przypomina postać kobiety brzemiennej a zatem ta flaszka w grobie alkoholika będzie odbierana jako kult płodności ówczesnej polmosowskiej cywilizacji. Nauka archeologii mnie zachwyca. Jej rozwój widzę w tym że trupa nie będzie się badać metodą węgla c12 ale alkomatem.
0

Przeczytaj także