Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dziś, we wtorek, 8 maja, po raz pierwszy w strzelińskim Rynku uroczyście odtańczony został taniec narodowy – Polonez. Akcję zorganizowano w ramach gminnego projektu edukacyjno - patriotycznego „Droga do niepodległości”, realizowanego z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Punktualnie w południe Rynek zapełnił się strzelińską młodzieżą, a wspólnie zatańczyło nawet 1 000 osób.
Materiał wideo z tego wydarzenia już niebawem.

komentarze   

Permalink18 +2 mm
re
Cytuję spajker:

mądrego to zawsze dobrze poczytać. moje kondolencje dla dziecka, które zostało oderwane od smartfona na ponad godzinę i musiało zrobić coś innego aniżeli obserwację facebooka. kondolencje dla dziecka że ma lekcje wf. życzę temu porażonemu realem dziecku dozgonnych rabatów na mc-beefa z ftrytkami i dozgonnego rabatu na net. może jedyną dobrą konsekwencją tego prześladowania dziecka jest to że za kilka lat ma szanse zostać celebrytą. zawsze to dobrze być nękanym gwałconym indoktrynowanym w dzieciństwie, przydaje się do wywiadów.

Nie odniosę się do tego, ponieważ nie jest to charakterystyka mojego dziecka.
2018-05-14 15:57 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink17 0 spajker
RE: Polonez nasz taniec narodowy.
Cytuję MM:
Cytuję Widziałam:
Cytuję MM:
Cytuję Mareczek:
Cytuję Spojrzał:
Cytuję Mareczek:
Biedne dzieci. Ponad 2 godziny w upale i nie dostały nawet wody. Wstyd.

Jakie 2 godziny? 15 minut raczej!!!

15 min? Dzieci wyszły ze szkoły o 12 a wróciły o 14.... może samego tańca bylo 15 min ale cała akcja trwała prawie 2 godz.

Dokładnie Mareczek, dzieci się nastały, naczekały długo a władza wpadła za 5 min 12ta robiąc wielkie wow swoim wejściem...żenada

W dupach się wam poprzewracało? Obserwowałam ja i około 15 minut wszystko trwało. O 12 to już rozpoczął się polonez to jak ze szkoły o 12 wyszły dzieci? Jak by musieli tak jak w Wenezueli stać w deszcz i słuchać podczas apelu 3 godziny transmisji wystąpienia prezydenta Nicilasa Maduro to mogliby narzekać. Wam już nic nie dogodzić można bo jaki skwar i upał był
chyba pod czyjąś marudną kopułką.

Trochę grzeczniej to raz, były dzieci z różnych placówek i o różnych porach przyszły na rynek to dwa. Jak ktoś wpadł na chwilę " poobserwować" to mogłoby się wydawać, że co to takiego. Dla mnie najważniejsze było samopoczucie i zdanie mojego dziecka. Ja stojąc z pół godziny w samo południe miałam dość co dopiero dzieci, które były dłużej i były w ruchu czyt. tańczyły. Na przyszłość polecam choć trochę empatii....

mądrego to zawsze dobrze poczytać. moje kondolencje dla dziecka, które zostało oderwane od smartfona na ponad godzinę i musiało zrobić coś innego aniżeli obserwację facebooka. kondolencje dla dziecka że ma lekcje wf. życzę temu porażonemu realem dziecku dozgonnych rabatów na mc-beefa z ftrytkami i dozgonnego rabatu na net. może jedyną dobrą konsekwencją tego prześladowania dziecka jest to że za kilka lat ma szanse zostać celebrytą. zawsze to dobrze być nękanym gwałconym indoktrynowanym w dzieciństwie, przydaje się do wywiadów.
2018-05-11 22:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink16 +4 MM
re
Cytuję Widziałam:
Cytuję MM:
Cytuję Mareczek:
Cytuję Spojrzał:
Cytuję Mareczek:

15 min? Dzieci wyszły ze szkoły o 12 a wróciły o 14.... może samego tańca bylo 15 min ale cała akcja trwała prawie 2 godz.

Dokładnie Mareczek, dzieci się nastały, naczekały długo a władza wpadła za 5 min 12ta robiąc wielkie wow swoim wejściem...żenada

W dupach się wam poprzewracało? Obserwowałam ja i około 15 minut wszystko trwało. O 12 to już rozpoczął się polonez to jak ze szkoły o 12 wyszły dzieci? Jak by musieli tak jak w Wenezueli stać w deszcz i słuchać podczas apelu 3 godziny transmisji wystąpienia prezydenta Nicilasa Maduro to mogliby narzekać. Wam już nic nie dogodzić można bo jaki skwar i upał był

Trochę grzeczniej to raz, były dzieci z różnych placówek i o różnych porach przyszły na rynek to dwa. Jak ktoś wpadł na chwilę " poobserwować" to mogłoby się wydawać, że co to takiego. Dla mnie najważniejsze było samopoczucie i zdanie mojego dziecka. Ja stojąc z pół godziny w samo południe miałam dość co dopiero dzieci, które były dłużej i były w ruchu czyt. tańczyły. Na przyszłość polecam choć trochę empatii....
2018-05-11 16:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink15 -3 spajker
Cytuję Mareczek:

upał był taki sam w rynku , w szkole i w domu. dzieci mogły się męczyć w upale na lekcji matematyki albo męczyć na polonezowych wagarach w rynku. biedne dzieci nie dostaja też wody podczas lekcji fizyki. wstyd.
2018-05-11 16:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink14 -9 Widziałam
Cytuję MM:
Cytuję Mareczek:
Cytuję Spojrzał:
Cytuję Mareczek:

2018-05-11 02:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink13 +11 MM
"polonez"
Cytuję Mareczek:
Cytuję Spojrzał:
Cytuję Mareczek:

2018-05-10 18:01 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink12 +11 Mareczek
Cytuję Spojrzał:
Cytuję Mareczek:

2018-05-10 12:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink11 +16 Alojzyna
Cytuję MM:
Ten polonez to był trochę taki na "odwal się" dzieci musiały tańczyć bo musiały ( były zmęczone upałem , staniem w nim i czekaniem) a potem przegonione kilka razy wokół rynku. Niektórzy ubrani jak na spacer do parku a obowiązywał strój galowy. Brawo dla Pań nauczycielek z Kuropatnika za piękny taniec, elegancję i grację.Moje dziecko powiedziało nigdy więcej, było koszmarnie ;-)

Moje dziecko też powiedział nigdy więcej,. Wróciło z tej "imprezy" z bólem głowy...spragnione. nadmieniam, że ma dopiero 7 lat. Ja też stwierdziłam nigdy więcej....i jestem zła na siebie, ze pozwoliłam alby moje dziecko było tak traktowane dla chwały władzy.
2018-05-10 12:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink10 -8 Spojrzał
Cytuję Mareczek:

2018-05-10 09:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Permalink9 +17 MM
polonez
Ten polonez to był trochę taki na "odwal się" dzieci musiały tańczyć bo musiały ( były zmęczone upałem , staniem w nim i czekaniem) a potem przegonione kilka razy wokół rynku. Niektórzy ubrani jak na spacer do parku a obowiązywał strój galowy. Brawo dla Pań nauczycielek z Kuropatnika za piękny taniec, elegancję i grację.Moje dziecko powiedziało nigdy więcej, było koszmarnie ;-)
2018-05-09 23:35 Cytować Zgłoś administratorowi

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież