Kibice obejrzeli derbowe starcie młodzików z Borowa i Wiązowa
Rywalizacja młodzików cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ młodzi piłkarze walczą od pierwszej do ostatniej minuty w duchu fair-play. Już mają duże umiejętności i tworzą ciekawe widowiska. W minionym tygodniu rozegrano kolejne pojedynki. 13 czerwca w derbowym pojedynku ligi terenowej gracze z Wiązowa pokonali lokalnego rywala z Borowa 3:2. Po pierwszej połowie Świteź prowadził 2:0. Bramki dla zwycięzców zdobyli Szmuc, Szałański oraz Maguszczak. Kilka dni później Lider Borów przed własną publicznością mierzył się z Rapidem Domaniów. To starcie zakończyło się sprawiedliwym remisem 3:3. Dwie bramki dla ekipy z powiatu strzelił Marcin Palica, a jedno trafienie dołożył Dawid Chrzan. Na czele tabeli ligii terenowej młodzików pozostaje klub z Przeworna, który wyprzedza Świteź Wiązów oraz Nefryt Jordanów Śląski. Pozostałe kluby z powiatu strzelińskiego zajmują kolejno miejsca od piątego do siódmego: Czarni Kondratowice, Lider Borów i UKS Vivat Borek Strzeliński. Wysokie zwycięstwo odnieśli młodzicy Strzelinianki, którzy występują w klasie okręgowej. Zespół prowadzony przez trenera Rafała Mąckiego rozgromił 5:1 Akademię Piłkarską z Oleśnicy.