SŁOWO REGIONU:
Adres:
57 – 100 Strzelin
ul. Mickiewicza 8
tel./fax: 71 / 796 0 196
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawcy:
tel./fax: 71 / 796 0 196 wew. 21
Andrzej Kaczmarek (redaktor naczelny) – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Cerkowniak (zast. red. naczelnego) – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja:
tel/ fax: tel./fax: 71 / 796 0 196 wew. 22
Jacek Sobko - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Rychlica - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Ziółkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radosław Kwiatkowski (dział sportowy)
Teresa Malczyk-Rozenek (korekta)

Współpraca:
Piotr Cal (Starostwo Powiatowe w Strzelinie)
Łukasz Porębski (KPP w Strzelinie)
Jarosław Łuczak (PPSP w Strzelinie)
Lech Pąchalski (UMiG Strzelin)
Janusz Czachorowski

Reklama:
tel./fax: 71 / 796 0 196 wew. 23
Radosław Sych, tel. kom. 502 601 247 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Kaczmarek
Iwona Cerkowniak

***

Materiałów niezamówionych redakcja nie zwraca. Zastrzegamy sobie prawo do skracania tekstów i zmiany tytułów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam i ogłoszeń.
(TS) - tekst sponsorowany