Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

SŁOWO REGIONU:
Adres:
57 – 100 Strzelin
ul. Mickiewicza 8
tel./fax: 71 / 796 0 196
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawcy:
tel./fax: 71 / 796 0 196 wew. 21
Andrzej Kaczmarek (redaktor naczelny) – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Cerkowniak (zast. red. naczelnego) – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat/DTP:
Malwina Wyka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja:
tel/ fax: tel./fax: 71 / 796 0 196 wew. 22
Jacek Sobko - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Rychlica - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krystian Krzyżowski
Radosław Kwiatkowski (dział sportowy)
Teresa Malczyk-Rozenek (korekta)

Współpraca:
Piotr Cal (Starostwo Powiatowe w Strzelinie)
Anna Adamowicz (KPP w Strzelinie)
Ireneusz Szałajko (KPP w Strzelinie)
Jarosław Łuczak (PPSP w Strzelinie)
Lech Pąchalski (UMiG Strzelin)
Janusz Czachorowski

Reklama:
tel./fax: 71 / 796 0 196 wew. 23
Radosław Sych, tel. kom. 502 601 247 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Katarzyna Kaczmarek
Iwona Cerkowniak

Kontakt z administratorem strony internetowej:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.