UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
doktor kilder
Nr 20 (761)
Ścisła zorganizowana grupa narobiła nieścisłości a społeczność lokalna teraz za te nieścisłości zapłaci. To faktycznie bardzo bolesny ale realny plan ratowania szpitala. Ale czy przy naszych możliwościach w stosunku do powstałych nieścisłości damy radę ? mam ogromne wątpliwości
0
Gravatar
xenomorf
RE: Nr 20 (761)
gość powiedziała :
xenomorf powiedziała :
Był szpital w upadłości to trza było to zostawić. Syndyk by znalazł nabywcę, a tak powiat dał 600 tys., gmina 300 i znów płaczą o kasę. Radni z innych gmin to olali. Wójtowie i burmistrz Krochmalny do płacenia raczej nie dadzą namówić się na zapłacenie złotówki. Według mnie gimna wywaliła kasę w błoto. Bogata gmina.
Tak, tak baju baju będziesz w raju. Tymczasem jedź do Ząbkowic Śl. i zapytaj mieszkańców jak to świetnie się leczy w sprywatyzowanym szpitalu...
Wiem jak się leczy. Wiem jak się leczy w publicznym. Do okulisty 3 miesiące, do ortopedy 6. W prywatnym mogę wykupić ubezpieczenie i iść bez kolejki. PZU i inne ubezpieczalnie mają takie pakiety. Wiele firmwe Wrocławiu dopłaca do pakietu zdrowotnego.

0
Gravatar
gość
Pogoda dla bogaczy...
xenomorf powiedziała :
Był szpital w upadłości to trza było to zostawić. Syndyk by znalazł nabywcę, a tak powiat dał 600 tys., gmina 300 i znów płaczą o kasę. Radni z innych gmin to olali. Wójtowie i burmistrz Krochmalny do płacenia raczej nie dadzą namówić się na zapłacenie złotówki. Według mnie gimna wywaliła kasę w błoto. Bogata gmina.
Tak, tak baju baju będziesz w raju. Tymczasem jedź do Ząbkowic Śl. i zapytaj mieszkańców jak to świetnie się leczy w sprywatyzowanym szpitalu...

0
Gravatar
xenomorf
RE: Nr 20 (761)
Był szpital w upadłości to trza było to zostawić. Syndyk by znalazł nabywcę, a tak powiat dał 600 tys., gmina 300 i znów płaczą o kasę. Radni z innych gmin to olali. Wójtowie i burmistrz Krochmalny do płacenia raczej nie dadzą namówić się na zapłacenie złotówki. Według mnie gimna wywaliła kasę w błoto. Bogata gmina.
0
Gravatar
bazyl
bełkot gościa
gość powiedziała :
Bazyl nie udawaj mądrego bo aniś ty mądry ani apolityczny ( tęskno ci wiadomo do kogo). Co do KSH to problem polega na tym, że nikt z zarządu ( i prokury) nie odpowiada za źle podjęte decyzje majątkiem osobistym, a gdyby była taka odpowiedzialnoś ć to nie składaliby tak łatwo swoich podpisów pod bardzo wątpliwymi decyzjami destabilizującymi spółkę SCM... widzicie państwo były zarząd, prezes, prokurent mają w nosie wasze i społeczeństwa oczekiwania - oni się tak na prawdę niczego nie boją... bo odpowiadają tylko karnie, a od prokuratora się na pewno wywiną. Przecież oni tylko narobili DŁUGÓW - I NIC WIĘCEJ!!!
Nie opowiadaj bzdur. Jest nowy zarząd i jest nowy prezes. Odwołali upadłość to znaczy, że BIORĄ ODPOWIEDZIALNOŚ Ć za szpital. Za nikim nie tęsknię. Leczę się we wrocku. Lekarzy brakuje. Nie dasz im to pójdą tam gdzie dadzą.

0
Gravatar
gość
Wypociny bazyla
Bazyl nie udawaj mądrego bo aniś ty mądry ani apolityczny ( tęskno ci wiadomo do kogo). Co do KSH to problem polega na tym, że nikt z zarządu ( i prokury) nie odpowiada za źle podjęte decyzje majątkiem osobistym, a gdyby była taka odpowiedzialnoś ć to nie składaliby tak łatwo swoich podpisów pod bardzo wątpliwymi decyzjami destabilizujący mi spółkę SCM... widzicie państwo były zarząd, prezes, prokurent mają w nosie wasze i społeczeństwa oczekiwania - oni się tak na prawdę niczego nie boją... bo odpowiadają tylko karnie, a od prokuratora się na pewno wywiną. Przecież oni tylko narobili DŁUGÓW - I NIC WIĘCEJ!!!
0
Gravatar
bazyl
RE: Nr 20 (761)
az powiedziała :
bazyl powiedziała :
pck powiedziała :
Marcin powiedziała :
Ja uważam że szpital jest ze wszech miar potrzebny i trzeba robić wszystko aby się utrzymał bo gdzie będziemy jeździć z chorobami? Czy zawsze musi być tak, że ważniejsze są ekonomiczne argumenty niż ludzkie zdrowie i życie. Ile jest warte życie i zdrowie? Panowie radni działajcie
Robić wszystko czyli co?
Wymienić radę nadzorczą i prezesa.
Obniżyć pensje lekarzom i tak zawsze odsyłają do Wrocławia
Rzucą pracę i sami pojadą do Wrocławia. Kto będzie leczył???

0
Gravatar
bazyl
RE: Nr 20 (761)
To zdjęcie to symbol powiatu lol robi furirę w mieście
0
Gravatar
az
RE: Nr 20 (761)
bazyl powiedziała :
pck powiedziała :
Marcin powiedziała :
Ja uważam że szpital jest ze wszech miar potrzebny i trzeba robić wszystko aby się utrzymał bo gdzie będziemy jeździć z chorobami? Czy zawsze musi być tak, że ważniejsze są ekonomiczne argumenty niż ludzkie zdrowie i życie. Ile jest warte życie i zdrowie? Panowie radni działajcie
Robić wszystko czyli co?
Wymienić radę nadzorczą i prezesa.
Obniżyć pensje lekarzom i tak zawsze odsyłają do Wrocławia

0
Gravatar
bazyl
RE: Nr 20 (761)
pck powiedziała :
Marcin powiedziała :
Ja uważam że szpital jest ze wszech miar potrzebny i trzeba robić wszystko aby się utrzymał bo gdzie będziemy jeździć z chorobami? Czy zawsze musi być tak, że ważniejsze są ekonomiczne argumenty niż ludzkie zdrowie i życie. Ile jest warte życie i zdrowie? Panowie radni działajcie
Robić wszystko czyli co?
Wymienić radę nadzorczą i prezesa.

0