UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gość
RE: Nr 35 (776)
jarząbek powiedziała :
Podobał mi się artykuł o odwołaniu pikniku rodzinnego w Wiązowie. Szczególnie cenię troskę pani radnej, która jest też prezesem owego klubu i jednocześnie pracownikiem podległym panu burmistrzowi o koszty. Oczywiście wszelkie podejrzenia, że takie dostała polecenie aby piknik się nie odbył są bezpodstawne, bo pan burmistrz przychylnie odniósł się do owego pikniku. Co za ludzki człowiek - chce aby ludzie na pikniku byli, a prezes klubu nie chce. I słusznie!!! Nie będzie jakiś Augustyn robił pikniku i się reklamował. Wystarczy mieszkańcom imprez, które im władza robi. I mają chwalić pan burmistrza i jego gromadkę.
Panie Jarząbek, władza ma to do siebie, że ma władzę!A narzekanie jest tylko narzekaniem. J. Augustyn miał czelność robić konkurencję Krochmalnemu w wyborach na burmistrza, a teraz znów "pcha się na posła" kiedy koleżanka Krochmalnego z PO aspiruje na posłankę...? To jest dopust Boży.Ciekawa jestem co na to proboszcz... Z jednej strony "kościelny" KANDYDAT Augustyn, a z drugiej "dobrodziej" krochmal" finansujący wydatki Parafii z pieniędzy gminnych...

0
Gravatar
rex
szkoda
Dla mnie zaskakujące, a dla wielu pewnie niedopuszczalne , gdy na fejsie Redaktor naczelny tłumaczy się p. Burmistrz. Niezależne media? Szkoda, bo nie chodzi o temat sporu.. ale o niezależność. Nie pamiętam by tak działo się wobec innych gmin z powiatu. Nie wnikam tu w meritum sprawy ale w postawę gazety...Ps. podobno tłumaczą się tylko winni.Ps2. Każdy ma prawo do błędu, ale...
0
Gravatar
jarząbek
RE: Nr 35 (776)
Podobał mi się artykuł o odwołaniu pikniku rodzinnego w Wiązowie. Szczególnie cenię troskę pani radnej, która jest też prezesem owego klubu i jednocześnie pracownikiem podległym panu burmistrzowi o koszty. Oczywiście wszelkie podejrzenia, że takie dostała polecenie aby piknik się nie odbył są bezpodstawne, bo pan burmistrz przychylnie odniósł się do owego pikniku. Co za ludzki człowiek - chce aby ludzie na pikniku byli, a prezes klubu nie chce. I słusznie!!! Nie będzie jakiś Augustyn robił pikniku i się reklamował. Wystarczy mieszkańcom imprez, które im władza robi. I mają chwalić pan burmistrza i jego gromadkę.
0