XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Przewornie W piątek, 12 stycznia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie odbył się XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział około 180 uczniów z powiatu strzelińskiego i ząbkowickiego. Poza zespołami zaprezentowało się też wielu solistów, a poziom rywalizacji był naprawdę wysoki. Jak wypadli uczniowie i co sądzili o swoich występach? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia. XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Przewornie
Watch the video

W piątek, 12 stycznia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie odbył się XVIII Przegląd Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział około 180 uczniów z powiatu strzelińskiego i ząbkowickiego. Poza zespołami zaprezentowało się też wielu solistów, a poziom rywalizacji był naprawdę wysoki. Jak wypadli uczniowie i co sądzili o swoich występach? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.