Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek? Przez kilka lat budynek po byłej szkole podstawowej w Nieszkowicach stał jako pustostan. Niedawno nieruchomość została sprzedana. Dlaczego potencjalny nabywca nie podpisał jeszcze umowy? Jakie są jego plany i co na ten temat sądzą mieszkańcy Nieszkowic? Zapytaliśmy też sołtysa, gdzie, jego zdaniem, powinny trafić pieniądze ze sprzedaży budynku. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Watch the video

Przez kilka lat budynek po byłej szkole podstawowej w Nieszkowicach stał jako pustostan. Niedawno nieruchomość została sprzedana. Dlaczego potencjalny nabywca nie podpisał jeszcze umowy? Jakie są jego plany i co na ten temat sądzą mieszkańcy Nieszkowic? Zapytaliśmy też sołtysa, gdzie, jego zdaniem, powinny trafić pieniądze ze sprzedaży budynku. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Hadacz powiedziała :
Oby krytyczny stosunek do "władzy" nie odbił się czkawka dla tego sołtysa. Nie od dziś wiadomo, że kto nie z Dorotą, ten przeciwko niej
ot zacięte geny z drohobycza. ta teza jest jednak jednostronna albowiem gdyby działała w dwie strony oznaczałoby to że kto nie jest przeciwko niej jest z nią. jestem już starszy od boga ( tamten żył 33 lata) i moje doświadczenie jest tego rodzaju że kobieta na stanowisku, w polityce a szczególnie w biznesie to totalna porażka. pieniężna chciwość , bezinteresowna mściwość i żądza władzy to cechy kobiet na stanowiskach zarządczych. w skrócie kwas i plajta. rozumnym inaczej wyjaśnię że moje doświadczenie dotyczy dużego zbioru kobiet i zniewieściałych meżczyzn.

0
Gravatar
T.F.
RE: Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Dawniej szkoły budowali i z wielką pompą otwierali uroczyście zapraszając oficjeli, ministrów, wojewodów ,aby się pokazać. Kto wtedy by przypuszczał że szkołę zamkną ? Dziś szkoły się zamyka bo są ekonomicznie nieopłacalne bo brakuje uczniów a kto będzie pracował na emerytury dzisiejszych pracowników w średnim wieku? System emerytalny nieuchronnie zmierza do upadku i dziś z dumą i wielką pompą otwierać się będzie domy spokojnej starości.
0
Gravatar
Hadacz
RE: Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Oby krytyczny stosunek do "władzy" nie odbił się czkawka dla tego sołtysa. Nie od dziś wiadomo, że kto nie z Dorotą, ten przeciwko niej
0
Gravatar
Kamil
RE: Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Szymon powiedziała :
Słyszałem kiedyś o wsi, w której wybiera się sołtysa bardzo specyficznym sposobem. Otóż puszcza się beczkę spod lasu. Gospodarz domu, o drzwi którego beczka się roztrzaska, zostaje sołtysem. Czy to aby nie chodziło o Nieszkowice?
Dobre dobre i mocne no coz ......

0
Gravatar
W Z
RE: Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Dobrze mówi sołtys . Powiedział Pan to co wielu ludzi w Nieszkowicach myśli . Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu !!!!!!
0
Gravatar
ja
RE: Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Będzie biznes dla SLD, na układy nie pomożesz. POmóc może Rycho Zdzicho i MIro.
0
Gravatar
ojtam
RE: Powstanie prężnie rozwijający się ośrodek?
Sukces na miarę farmy fotowoltaicznej i fabryki zabudów "NYSA". Hip hip hooray.
0
Gravatar
Szymon
Sołtys - erudyta
Słyszałem kiedyś o wsi, w której wybiera się sołtysa bardzo specyficznym sposobem. Otóż puszcza się beczkę spod lasu. Gospodarz domu, o drzwi którego beczka się roztrzaska, zostaje sołtysem. Czy to aby nie chodziło o Nieszkowice?
0

Obejrzyj również