Mieszkańcy Górki Sobockiej mają już dość kopalni Mieszkańcy Górki Sobockiej mają już dość kopalni. Czy zablokują drogę? Reportaż już wkrótce. Mieszkańcy Górki Sobockiej mają już dość kopalni
Watch the video

Mieszkańcy Górki Sobockiej mają już dość kopalni. Czy zablokują drogę? Reportaż już wkrótce.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
XYZ
Kopalnia/sołtys
Sołtys się obudził przed wyborami ! Zaczynają się hasła wyborczeObserwa tor najwięcej mają do powiedzenia Ci co nic nie robią. Najlepszy sołtys jaki do tej pory był. Co takiego zrobił dla wioski Pan Dłub...ski i Pan Bara...ski??? Jesteś taki mądry to może sam rozwiąż problem kopalni. Komentatorów pełno tylko jak co do czego to nawet na spotkanie nie ma komu przyjść.
0
Gravatar
Sławomir Zakopane
Kopalnia...
Sytuacja w Górce Sobockiej z kopalnią jest dość specyficzna i przewrotna. To Kopalnia powinna blokować dojazd mieszkańcom i postulować ich przeniesienie poza obszar uciążliwej działalności, powód jest prosty. Kopalnia była pierwsza...
0
Gravatar
Obserwator
RE: Mieszkańcy Górki Sobockiej mają już dość kopalni
Mieszkaniec powiedziała :
I Ty się nazywasz mieszkańcem tej wioski? Wstyd mi za to co piszesz jak Ci nie przeszkadza to sobie kruszarki pod oknem postaw.
Sołtys się obudził przed wyborami ! Zaczynają się hasła wyborcze

0
Gravatar
Xx
X
A co było pierwsze kopalnia,czy domy zastanówcie się ludziska
0
Gravatar
spajker
RE: Mieszkańcy Górki Sobockiej mają już dość kopalni
Mieszkaniec powiedziała :
I Ty się nazywasz mieszkańcem tej wioski? Wstyd mi za to co piszesz jak Ci nie przeszkadza to sobie kruszarki pod oknem postaw.
w dawnych czasach czyli nawet za prl ludzie szanowali pracę czyli źródło dochodów. dzisiaj źródłem dochodów jest 500+ czyli kopulacja bez prezerwartywy oraz dotacje dla młodych za to że są młodzi i dla straych za to że są starzy, są dotacje dla osób , które nie mają pracy za to że nie mają pracy , są dotacje dla sybiraków za to że im było zimno, są dotacje dla styriopianowców za to że zamiast pracować leżeli na styropianie, są dotacje dla ludzi azbestem i dla ludzi z piecem węglowym. są dotacje dla wykluczonych i dla powinowatych. i co jaki chooooooooooooo oooooooooooooj komuś jakaś kopalnia? ja tu film na satelicie oglądam a tam jakieś robole hałasują.

0
Gravatar
Mieszkaniec
.
I Ty się nazywasz mieszkańcem tej wioski? Wstyd mi za to co piszesz jak Ci nie przeszkadza to sobie kruszarki pod oknem postaw.
0
Gravatar
Mieszkaniec
RE: Mieszkańcy Górki Sobockiej mają już dość kopalni
Mieszkańcy Górki chyba zapomnieli że ich wieś powstała wokół kopalni, rozumiem że dzisiaj jest to uciążliwe ale to tak jak ktoś z miasta buduje dom na wsi A później mu krowy czy świnie śmierdzą ...Macie wybór ...
0

Obejrzyj również