Pożar sterty słomy w Przewornie 10 marca 2018r. przed godz. 2 w nocy na terenie firmy Agro Plus w Przewornie wybuchł pożar potężnej sterty słomy. Pierwsza na miejscu pojawiła się jednostka OSP z Przeworna. Chwilę później dojechały kolejne wozy bojowe. Strażacy biorący udział w akcji nie wykluczają, że przyczyną pożaru mogło być podpalenie. Na miejscu jest również patrol policji. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z akcji. Pożar sterty słomy w Przewornie
Watch the video

10 marca 2018r. przed godz. 2 w nocy na terenie firmy Agro Plus w Przewornie wybuchł pożar potężnej sterty słomy. Pierwsza na miejscu pojawiła się jednostka OSP z Przeworna. Chwilę później dojechały kolejne wozy bojowe. Strażacy biorący udział w akcji nie wykluczają, że przyczyną pożaru mogło być podpalenie. Na miejscu jest również patrol policji. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z akcji.

Komentarze   

sygnalista Permalink3 +1 sygnalista
RE: Pożar sterty słomy w Przewornie
Cytuję fangotten:
Bo gazeta jest zawsze tam gdzie dzieje się krzywda maluczkim.

Ta gazeta jest zawsze tam, gdzie możne zarobić kasę. Maluczcy ją nie obchodzą. Jak SLD było przy władzy, to im się podlizywało, teraz podlizuje się jedynie słusznej parti.
2018-03-12 10:56 Cytować Zgłoś administratorowi
fangotten Permalink2 0 fangotten
DOBRZE ROBIĄ
Bo gazeta jest zawsze tam gdzie dzieje się krzywda maluczkim.
2018-03-12 08:10 Cytować Zgłoś administratorowi
redo Permalink1 -2 redo
RE: Pożar sterty słomy w Przewornie
Fajnie, że lokalna gazeta idzie z duchem czasu i publikuje spoty z aktualnych wydarzeń. Duży plus.
2018-03-11 18:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.