Polonez - nasz taniec narodowy W środę, 21 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie odbyła się impreza taneczna „Polonez – nasz taniec narodowy". W ramach Gminnego projektu edukacyjno-patriotycznego dzieci z Przedszkola Miejskiego „Kolorowa Kraina” i uczniowie szkół gminy Strzelin wspólnie zatańczyli Poloneza. Nasz narodowy taniec poprowadziły burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk i dyrektorki lokalnych szkół podstawowych: Alicja Porada, Teresa Okołotowicz i Halina Drozdalska. W sumie na parkiecie Poloneza zatańczyło prawie 500 osób.
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Polonez - nasz taniec narodowy
Watch the video

W środę, 21 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie odbyła się impreza taneczna „Polonez – nasz taniec narodowy". W ramach Gminnego projektu edukacyjno-patriotycznego dzieci z Przedszkola Miejskiego „Kolorowa Kraina” i uczniowie szkół gminy Strzelin wspólnie zatańczyli Poloneza. Nasz narodowy taniec poprowadziły burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk i dyrektorki lokalnych szkół podstawowych: Alicja Porada, Teresa Okołotowicz i Halina Drozdalska. W sumie na parkiecie Poloneza zatańczyło prawie 500 osób.
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.