Polonez - nasz taniec narodowy W środę, 21 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie odbyła się impreza taneczna „Polonez – nasz taniec narodowy". W ramach Gminnego projektu edukacyjno-patriotycznego dzieci z Przedszkola Miejskiego „Kolorowa Kraina” i uczniowie szkół gminy Strzelin wspólnie zatańczyli Poloneza. Nasz narodowy taniec poprowadziły burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk i dyrektorki lokalnych szkół podstawowych: Alicja Porada, Teresa Okołotowicz i Halina Drozdalska. W sumie na parkiecie Poloneza zatańczyło prawie 500 osób.
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Polonez - nasz taniec narodowy
Watch the video

W środę, 21 marca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie odbyła się impreza taneczna „Polonez – nasz taniec narodowy". W ramach Gminnego projektu edukacyjno-patriotycznego dzieci z Przedszkola Miejskiego „Kolorowa Kraina” i uczniowie szkół gminy Strzelin wspólnie zatańczyli Poloneza. Nasz narodowy taniec poprowadziły burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk i dyrektorki lokalnych szkół podstawowych: Alicja Porada, Teresa Okołotowicz i Halina Drozdalska. W sumie na parkiecie Poloneza zatańczyło prawie 500 osób.
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.