Młodzież Zapobiega Pożarom 2018 - eliminacje powiatowe w Kondratowicach We wtorek, 27 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Kondratowicach odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. W zmaganiach wzięli udział laureaci konkursów gminnych. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Młodzież Zapobiega Pożarom 2018 - eliminacje powiatowe w Kondratowicach
Watch the video

We wtorek, 27 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Kondratowicach odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. W zmaganiach wzięli udział laureaci konkursów gminnych. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
OSP.
RE: Młodzież Zapobiega Pożarom 2018 - eliminacje powiatowe w Kondratowicach
Bardzo dobrze że młodzież zapobiega pożarom. Chwali się to że wszech stron. Brawo dla organizatorów turnieju.
0

Obejrzyj również