Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie Wideo-relacja z przebiegu spotkania Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z mieszkańcami Strzelina, które miało miejsce w zabytkowej auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Strzelinie. 12 maja 2018 r. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
Watch the video

Wideo-relacja z przebiegu spotkania Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z mieszkańcami Strzelina, które miało miejsce w zabytkowej auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Strzelinie. 12 maja 2018 r.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
chyba w 1985 roku w borku strzelińskim był chiński premier deng xiao ping. był z jaruzelskim. oglądał on chlewy i produkowana wtedy masowo trzodą chlewną w czasie gdy miesa w prl chronicznie brakowało. w tamtym czasie w polsce produkowano samochody a w chinach produkowano rowery.ten chiński premier po oglądzie prlowskiej paranoi w komunistycznych biednych chinach przekierował chiny z toru propagandowego na tor ekonomiczny. zaledwie po 30 latach chiny sa militarnym i ekonomicznym nr 2 na świecie a w polsce politycy kłócą się o to czy major łupaszka to bohater czy dziad i czy pomnik jakiegoś polityka ma być miejscu x czy w miejscu y i czy komuch wyłupywał akowcom oczy czy też ucinał im tylko języki.wniosek? wizyta dygnitarza może się przydać. jeszcze nie wiadomo komu , jeszcze nie wiadomo po co.
0
Gravatar
Hadacz
RE: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
Była Jola Grondys jakoś nie krzyczała i nie rozdzierała szat jak Rejtan. Byli nauczyciele. Co Ty koleś gadasz?
0
Gravatar
Andrzej
RE: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
Piękne spotkanie zorganizowane przez PIS dla PIS. Ta pani mówiła tylko to co chcieli usłyszeć członkowie PIS a gdzie się podziały pytania o prawy które naprawdę dręczą nauczycieli, dlaczego nikt nie zapytał o spapraną reformę oświaty, dlaczego nikt nie zapytał o wynagrodzenia nauczycieli które są obecnie na poziome wręcz śmiesznym . Propaganda PIS i nic więcej tylko tak można określić to spotkanie.
0

Obejrzyj również