Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie Wideo-relacja z przebiegu spotkania Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z mieszkańcami Strzelina, które miało miejsce w zabytkowej auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Strzelinie. 12 maja 2018 r. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
Watch the video

Wideo-relacja z przebiegu spotkania Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z mieszkańcami Strzelina, które miało miejsce w zabytkowej auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Strzelinie. 12 maja 2018 r.

Komentarze   

spajker Permalink3 +3 spajker
RE: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
chyba w 1985 roku w borku strzelińskim był chiński premier deng xiao ping. był z jaruzelskim. oglądał on chlewy i produkowana wtedy masowo trzodą chlewną w czasie gdy miesa w prl chronicznie brakowało. w tamtym czasie w polsce produkowano samochody a w chinach produkowano rowery.
ten chiński premier po oglądzie prlowskiej paranoi w komunistycznych biednych chinach przekierował chiny z toru propagandowego na tor ekonomiczny. zaledwie po 30 latach chiny sa militarnym i ekonomicznym nr 2 na świecie a w polsce politycy kłócą się o to czy major łupaszka to bohater czy dziad i czy pomnik jakiegoś polityka ma być miejscu x czy w miejscu y i czy komuch wyłupywał akowcom oczy czy też ucinał im tylko języki.
wniosek? wizyta dygnitarza może się przydać. jeszcze nie wiadomo komu , jeszcze nie wiadomo po co.
2018-05-19 12:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Hadacz Permalink2 -3 Hadacz
RE: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
Była Jola Grondys jakoś nie krzyczała i nie rozdzierała szat jak Rejtan. Byli nauczyciele. Co Ty koleś gadasz?
2018-05-17 14:16 Cytować Zgłoś administratorowi
Andrzej Permalink1 +12 Andrzej
RE: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w Liceum w Strzelinie
Piękne spotkanie zorganizowane przez PIS dla PIS. Ta pani mówiła tylko to co chcieli usłyszeć członkowie PIS a gdzie się podziały pytania o prawy które naprawdę dręczą nauczycieli, dlaczego nikt nie zapytał o spapraną reformę oświaty, dlaczego nikt nie zapytał o wynagrodzenia nauczycieli które są obecnie na poziome wręcz śmiesznym . Propaganda PIS i nic więcej tylko tak można określić to spotkanie.
2018-05-17 13:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.