Program "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 9. Pan ZBIGNIEW JAGIEŁŁO Zapraszamy do obejrzenia dziewiątego odcinka programu, pt.: "Absolwenci Naszego Liceum". Dzisiejszym gościem jest Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO BP SA. Wywiad przeprowadziła Joanna Kudła. Program
Watch the video

Zapraszamy do obejrzenia dziewiątego odcinka programu, pt.: "Absolwenci Naszego Liceum". Dzisiejszym gościem jest Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO BP SA. Wywiad przeprowadziła Joanna Kudła.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Program "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 9. Pan ZBIGNIEW JAGIEŁŁO
wszystko można robić lepiej, nagłośnienie niewyraźnego dialogu również. uzupełnię wypowiedź zbigniewa j. że marzenia niepoparte działaniem pozostaną marzeniami, uzupełnię że zbigniew j. ma motywację osiągania sukcesu i porażki go nie dobijają no ale wiele osób ma motywację unikania porażki i tak się boją potencjalnej porażki że nie podejmują działania. dodam że zbigniew j. miał i ma wysoka samoocenę i tą oceną zaraża rozmówców. inne osoby powiedzą eeee co tam i tak nic nie da się zrobić, eee tam, mnie nic nie interesuje. uzupełnię jeszcze że ważnym elementem w życiu jest zbieg okoliczności niekiedy nazywany szczęściem oraz nieugięta postawa życiowa.
0

Obejrzyj również