Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018 Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
1. Powitanie zawodników
2. Mecz LO STRZELIN - LO PUCK 04:32
Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
Watch the video

Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
1. Powitanie zawodników
2. Mecz LO STRZELIN - LO PUCK 04:32

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
Tiaaaaa powiedziała :
[quote name="obywatel"][quote name="Tiaaaaa"]t " jeżeli przetargi twoim zdaniem sa do dupy , to zgłoś je do cholery do CBA, prokuratury-Nietrafione inwestycje remonty budynków za grube MILIONY dla urzędników a nie dla podatników/obywateli!!!.
pan kulczyk w roku 1991 miał biuro w familoku w poznaniu na 6tym piętrze zaraz obok zsypu. taki export-impot-kulczyk trading, mydło i powidło. policja nie wiedziała gdzie się kupuje radwiowozy VW i zamiast niemców zapytała o pomoc imperium kulczyka z familoka. kulczyk za wyposażaniu polskiej policjo zarobił miliardy, na kocesjach podobnie jak inny poznaniak senator bandzior od kantorów kolejne miliardy. a pan solorz ( po pierwszej żonie) żak ( po kolejnej żonie) z kilkunastoma paszportami w prl ( gdzie nikt paszportu nie miał bo były deponowane na MO) też dostał koncesje a to na prywatną telewizję, a to chłopek z radomia handlujący używanymi dywanami przywożonymi na polskie bazary z wystawki z niemiec jest rekinem biznesu. buzię ma nieziemską, skopali go po buzi przed kościołem w berlinie, poszło o rozliczenia. pociąg "przemytnik z berlina do przemyśla aż czuć było tonami przemycanej gumy moam, takiej bez cła wwzozowego sprzedawanej na polskich bazarach, celnicy nigdy nie wyczuli tego zapachu solorzowych bezcłowych zakupów. w latach 90-tych mówiło się nawet o frakcji solorza w sejmie. jak solorz jakiś biznes chciał przepchnąć to zawsze dostał ustawę robioną pod siebie. cba powiadasz? czyli prywatne szpicle wtyk sb na koszt państwa wykończą konkurencję ale nie swoich mocodawców.

0
Gravatar
obywatel
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
Przecież podał Ci namacalne dowody gdzie nasza "władza" ma obywatela!!!to mi piszesz ze jestem malkontentem...Kolegium odwoławcze ...cooo Zwik należy bezpośrednio do burmistrz podległych jednostek...To jest brak szacunku dla mnie dla mojej rodziny wodzenie za nos w oczywistej sprawie....A hu tam ze zwikem...tu chodzi o naszą przyszłośc...tu chodzi o to żeby moje dziecko wychowało sie bez komunistów i ich potomków na szczytach naszej władzy..Tu chodzi o to żeby nie zmarnować kolejnych 4 lat...na kolesiostwo i niepozałatwiane sprawy...
0
Gravatar
Tiaaaaa
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
obywatel powiedziała :
NO właśnie nie wiesz o co chodzi nie interesujesz się ....!przetargi za miliony są na BiP Strzelin umorzenie podatków także .Powielasz wyślizgane frazesy bo wiedzę masz iluzoryczna!!!Dla gawiedzi liczą się chleb i igrzyska!A dla mnie to że taka pani burmistrz przez 6 miesięcy nie potrafi przywołać do porządku prezesa Zwik Choc podobno odbyła w tej sprawie 12 spotkań...Nieodpisał na moją skrge ..jest na to 30 dni ..Gdzie jest szacunek do mnie ...no gdzie ?Gdzie jest szacunek dla mnie obywatela ...ma pełnić między innymi funkcję reprezentacyjna pierwszy raz powtarzam pierwszy raz przyjezdza prezydent NASZEGO PAŃSTWA a...burmistrz niema...urlop...No prosze cię takie zachowanie to nie zaten chajs!!!
Od wyślizganych frazesów to Ty jesteś mistrzem, dla Ciebie jest wazny tyko ZWiK i prezydent ze przyjechał a burmistrz nie biła pokłonów. Jeżeli zwik Ci nie odpowiedział - możesz się odwołać (chyba Samorządowe Kolegium Odwoławcze - czy jakoś tak )- informacja gdzie- tam gdzie Ty mnie skierowałeś poczytaj w internecie jakie masz prawa. To że jakiś człowiek w zwiku nie odpowiedział Ci na pismo ma być powodem negowania, likwidacji i zaorania Strzelina ? Zabrania gawiedzi, z której w Twoim mniemaniu przez rozmowę z prezydentem już wyszedłeś chleba i igrzysk? Ja chcę chleba, igrzysk też , ale nie malkontenctwa , narzekania, populizmu bo ktoś w zwiku nie załatwił sprawy po Twojej myśli.I to koniec mojej polemiki z Tobą , bo przypomina mi to kopanie się z koniem , a to jak wiesz nie ma sensu.

0
Gravatar
obywatel
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
Dla tego dam szanse jej oponentom politycznym...trzeba przewietrzyć ten kibel....MONOPOLIZACJA WŁADZY SPRZYJA TYLKO POLITYKOM A NIE OBYWATELOM
0
Gravatar
obywatel
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
NO właśnie nie wiesz o co chodzi nie interesujesz się ....!przetargi za miliony są na BiP Strzelin umorzenie podatków także .Powielasz wyślizgane frazesy bo wiedzę masz iluzoryczna!!!D la gawiedzi liczą się chleb i igrzyska!A dla mnie to że taka pani burmistrz przez 6 miesięcy nie potrafi przywołać do porządku prezesa Zwik Choc podobno odbyła w tej sprawie 12 spotkań...Nieodpisał na moją skrge ..jest na to 30 dni ..Gdzie jest szacunek do mnie ...no gdzie ?Gdzie jest szacunek dla mnie obywatela ...ma pełnić między innymi funkcję reprezentacyjna pierwszy raz powtarzam pierwszy raz przyjezdza prezydent NASZEGO PAŃSTWA a...burmistrz niema...urlop...No prosze cię takie zachowanie to nie zaten chajs!!!
0
Gravatar
Tiaaaaa
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
obywatel powiedziała :
Tiaaaaa powiedziała :
t "przez osiem ostatnich lat..." gdzies to już słyszałem .Masz taki przycisk caps lock na klawiaturze używaj go, Ponieważ wyszedłeś juz z gawiedzi , to zauważ, że znienawidzona przez Ciebie burmistrz wraz z tą diabelską unią zbudowała ośrodek kultury, i tam w ciągu roku coś się dzieje. jesteś juz ponad gawiedzią to powinieneś coś tam dla siebie znaleźć. jeżeli przetargi twoim zdaniem sa do dupy , to zgłoś je do cholery do CBA, prokuratury- wszak te instytucje zarządzane są one przez frakcję wielbionego przez Ciebie prezydenta , niech sprawdzą to już teraz, po co czekać aż wygrasz wybory
Dlaczego znienawidzonej burmistrz???prywatnie jest to miła i sympatyczna osoba na prawde!!!Tu chodzi o wybory jakie dokonuje[cie] i ich ocena przez waszego szefa czyli nas obywateli!!!A w mojej ocenie to słabo zarządzacie ..tu się nic nie dzieje!Proszę podać 3 wydarzenia z tego roku zasługujące na uznanie ....?Nietrafione inwestycje remonty budynków za grube MILIONY dla urzędników a nie dla podatników/obywateli!!!Popacz na wasze wypłaty!!!Dziesiątki tysięcy a w skali roku MLIONÓW ZŁ!!!!Ja płace podatki a urzednikom podatki są umarzane ...TO WY PANOWIE SZLACHTA!!!ELITA DST!
Obatelu, nie jestem urzędnikiem a więc nie jestes moim szefem :D patrzę na swoją pensję, za duzo tego nie jest ale daję radę,podatki tez płacę, nie potępiam wszystkiego w czambuł , szanuję ludzi i tych lubiących prezydenta, tolerujących , i nielubiących .Jako mieszkaniec Strzelina nie upoważniłem Ciebie do przepraszania kogokolwiek i wypowiadania się w moim imieniu.Mógłbyś rozwinąć umarzanie urzędnikom podatków - bo nie wiem o co chodzi? i tak jak napisałem poprzednio jest CBA, jest prokuratura zgłoś to.Poproszę też o przykłady budynków za grube miliony dla urzędników.

0
Gravatar
obywatel
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
Tiaaaaa powiedziała :
t "przez osiem ostatnich lat..." gdzies to już słyszałem .Masz taki przycisk caps lock na klawiaturze używaj go, Ponieważ wyszedłeś juz z gawiedzi , to zauważ, że znienawidzona przez Ciebie burmistrz wraz z tą diabelską unią zbudowała ośrodek kultury, i tam w ciągu roku coś się dzieje. jesteś juz ponad gawiedzią to powinieneś coś tam dla siebie znaleźć. jeżeli przetargi twoim zdaniem sa do dupy , to zgłoś je do cholery do CBA, prokuratury- wszak te instytucje zarządzane są one przez frakcję wielbionego przez Ciebie prezydenta , niech sprawdzą to już teraz, po co czekać aż wygrasz wybory
Dlaczego znienawidzonej burmistrz???prywatnie jest to miła i sympatyczna osoba na prawde!!!Tu chodzi o wybory jakie dokonuje[cie] i ich ocena przez waszego szefa czyli nas obywateli!!!A w mojej ocenie to słabo zarządzacie ..tu się nic nie dzieje!Proszę podać 3 wydarzenia z tego roku zasługujące na uznanie ....?Nietrafione inwestycje remonty budynków za grube MILIONY dla urzędników a nie dla podatników/obywateli!!!Pop acz na wasze wypłaty!!!Dzies iątki tysięcy a w skali roku MLIONÓW ZŁ!!!!Ja płace podatki a urzednikom podatki są umarzane ...TO WY PANOWIE SZLACHTA!!!ELIT A DST!

0
Gravatar
Tiaaaaa
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
tJak to? dożynki gminne z udziałem Strzelińskich elit i gawiedzi wzajemnej adoracji PRL ,sa zawsze punktem kuliminacyjnym Strzelińskich obchodów buraka cukrowego.....Obatel to już nie gawiedź, obatel widział prezydenta i już uzyskał status wyższy niż gawiedź, obatel jak wygra wybory pogoni gawiedź , postawi pomniki dwa , zlikwiduje głupie dożynki, święto strzelina , żeby gawiedź wiedziała z czego ma się cieszyć a z czego nie....JAK BYM WYGRAŁ WYBORY TO:::ZROBIŁ BYM JEDNO !!!SPRAWDZIŁ BYM WSZYSTKIE PRZETARGI Z OSTATNICH 8 LAT...PANOWANIA STZRELIŃSKIEJ ELITY...festiwal buraka cukrowego bym zostawił bo to jedyna rozrywka w ciągu roku w Strzelinie!;] "przez osiem ostatnich lat..." gdzies to już słyszałem .Masz taki przycisk caps lock na klawiaturze używaj go, Ponieważ wyszedłeś juz z gawiedzi , to zauważ, że znienawidzona przez Ciebie burmistrz wraz z tą diabelską unią zbudowała ośrodek kultury, i tam w ciągu roku coś się dzieje. jesteś juz ponad gawiedzią to powinieneś coś tam dla siebie znaleźć. jeżeli przetargi twoim zdaniem sa do dupy , to zgłoś je do cholery do CBA, prokuratury- wszak te instytucje zarządzane są one przez frakcję wielbionego przez Ciebie prezydenta , niech sprawdzą to już teraz, po co czekać aż wygrasz wybory
0
Gravatar
obywatel
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
polodisco powiedziała :
obywatel powiedziała :
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
spajker powiedziała :
Kazik W powiedziała :
obywatel powiedziała :
W Naszym miescie nic ciekawego sie nie dzieje sa jedynie marnotrwione srodki publiczne...to ze ktos to zawaza i mówi o tym to zle??no jasne najlepiej żeby zostało tak jak jest...kto ma mieć ten ma! KOMUNA!
Jesteś słabo poinformowany, a raczej nie przejawiasz zainteresowania tym co się dzieje w mieście.
te mistrzostwa super. ja też jestem niedoinformowany co się dzieje w strzelinie a moje przekonanie jest takie że niebawem pgrusy zorganizuja dożynki i wszyscy biesiadnicy upojeni bimbrem będą rechotać przy zupełnie nowym nieznanym dotąd utworze " dziś nie mogę wyjść z chałupy bo mi wleciał bąk do dooopy" oraz przy utworze " miła walerciu wsadzę ci". przy tych wyżynach kultury będzie się bawić całe osiedle piastowskie i nie tylko. tak jest od 70 lat w strzelinie i okolicach. coś nowego w temacie kultury w strzelinie? napisz proszę.
Jak to? dożynki gminne z udziałem Strzelińskich elit i gawiedzi wzajemnej adoracji PRL ,sa zawsze punktem kuliminacyjnym Strzelińskich obchodów buraka cukrowego.....
Obatel to już nie gawiedź, obatel widział prezydenta i już uzyskał status wyższy niż gawiedź, obatel jak wygra wybory pogoni gawiedź , postawi pomniki dwa , zlikwiduje głupie dożynki, święto strzelina , żeby gawiedź wiedziała z czego ma się cieszyć a z czego nie....
JAK BYM WYGRAŁ WYBORY TO:::ZROBIŁ BYM JEDNO !!!SPRAWDZIŁ BYM WSZYSTKIE PRZETARGI Z OSTATNICH 8 LAT...PANOWANIA STZRELIŃSKIEJ ELITY...festiwal buraka cukrowego bym zostawił bo to jedyna rozrywka w ciągu roku w Strzelinie!;]
Nie wygrasz!
No jasne ze nie wygram bo nie kandyduje....!Tu nic się nie zmieni wygra ta elita co rządzi teraz przecierz to jasne....GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZE!

0
Gravatar
polodisco
RE: Mistrzostwa Polski w Piłce Plażowej STRZELIN 2018
obywatel powiedziała :
Tiaaa powiedziała :
obywatel powiedziała :
spajker powiedziała :
Kazik W powiedziała :
obywatel powiedziała :
W Naszym miescie nic ciekawego sie nie dzieje sa jedynie marnotrwione srodki publiczne...to ze ktos to zawaza i mówi o tym to zle??no jasne najlepiej żeby zostało tak jak jest...kto ma mieć ten ma! KOMUNA!
Jesteś słabo poinformowany, a raczej nie przejawiasz zainteresowania tym co się dzieje w mieście.
te mistrzostwa super. ja też jestem niedoinformowany co się dzieje w strzelinie a moje przekonanie jest takie że niebawem pgrusy zorganizuja dożynki i wszyscy biesiadnicy upojeni bimbrem będą rechotać przy zupełnie nowym nieznanym dotąd utworze " dziś nie mogę wyjść z chałupy bo mi wleciał bąk do dooopy" oraz przy utworze " miła walerciu wsadzę ci". przy tych wyżynach kultury będzie się bawić całe osiedle piastowskie i nie tylko. tak jest od 70 lat w strzelinie i okolicach. coś nowego w temacie kultury w strzelinie? napisz proszę.
Jak to? dożynki gminne z udziałem Strzelińskich elit i gawiedzi wzajemnej adoracji PRL ,sa zawsze punktem kuliminacyjnym Strzelińskich obchodów buraka cukrowego.....
Obatel to już nie gawiedź, obatel widział prezydenta i już uzyskał status wyższy niż gawiedź, obatel jak wygra wybory pogoni gawiedź , postawi pomniki dwa , zlikwiduje głupie dożynki, święto strzelina , żeby gawiedź wiedziała z czego ma się cieszyć a z czego nie....
JAK BYM WYGRAŁ WYBORY TO:::ZROBIŁ BYM JEDNO !!!SPRAWDZIŁ BYM WSZYSTKIE PRZETARGI Z OSTATNICH 8 LAT...PANOWANIA STZRELIŃSKIEJ ELITY...festiwal buraka cukrowego bym zostawił bo to jedyna rozrywka w ciągu roku w Strzelinie!;]
Nie wygrasz!

0

Obejrzyj również