Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie W poniedziałek, 18 czerwca 2018r., w Strzelinie gościł prezydent RP Andrzej Duda. Głównym punktem wydarzenia było spotkanie z mieszkańcami i przedstawicielami samorządu w Rynku. Zapraszamy do obejrzenia materiału z tego historycznego wydarzenia. Była to bowiem pierwsza wizyta głowy państwa w Strzelinie. Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
Watch the video

W poniedziałek, 18 czerwca 2018r., w Strzelinie gościł prezydent RP Andrzej Duda. Głównym punktem wydarzenia było spotkanie z mieszkańcami i przedstawicielami samorządu w Rynku. Zapraszamy do obejrzenia materiału z tego historycznego wydarzenia. Była to bowiem pierwsza wizyta głowy państwa w Strzelinie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Hadacz
RE: Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
Gierek.E. powiedziała :
HADACZ ? sprawdzałem Twoje komentarze. Znasz KK ale ze znajomością SJP.jesteś na bakier.A a słowo "kłamca" , "mariontka" a tym bardziej "łamacz" nie uchodzą za język obraźliwy. Natomiast co do Ciebie,to za używanie słów angielskojęzycznych w nazewnictwie też jest paragraf.Ustawa o języku polskim.Dla mnie jesteś Sygnalistą i stróżem moralności.
Wiesz gdzie mam to, co o mnie myślisz? Nie musisz się tutaj jak pies tłumaczyć. Tłumaczyć się będziesz w prokuraturze. Zobaczymy czy wtedy też będziesz taki wyszczekany, a ja wtedy upublicznie kim ty jesteś.

0
Gravatar
Gierek.E.
HADACZ
HADACZ ? sprawdzałem Twoje komentarze. Znasz KK ale ze znajomością SJP.jesteś na bakier.A a słowo "kłamca" , "mariontka" a tym bardziej "łamacz" nie uchodzą za język obraźliwy. Natomiast co do Ciebie,to za używanie słów angielskojęzycz nych w nazewnictwie też jest paragraf.Ustawa o języku polskim.Dla mnie jesteś Sygnalistą i stróżem moralności.
0
Gravatar
Hadacz
RE: Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
Hadacz powiedziała :
Gierek.E. powiedziała :
Duda to kłamca, łamacz konstytucji i mmarionetkia kaczora
Obyś wiedział co to thor lub mixing proxy, bo zgłaszam to do prokuratury. To jest głowa Państwa. Art. 135 par. 2 kk - 3 lata masz z głowy.
Szkoda, że gazeta się boi i usuwa komentarz, ale nie ma sprawy. Są porobione zdjęcia i będziecie musieli pokazać adres IP tego delikwenta a ja to upublicznie, kto to pisał.

0
Gravatar
spajker
RE: Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
Olek Kwaśniewski powiedziała :
Słaby ten artykuł w Państwa gazecie. Piszę o wydaniu tradycyjnym, papierowym. Ani słowa o nieobecności mojej partyjnej lewicowej młodszej koleżanki Doroty Pawnuk. Przypadek ? Nie sądzę/ Słyszałem coś tam, że olała prezydenta RP i pojechała dzień po wizycie i napisaniu listu z podziękowaniami na urlop. Wiadomo, musiała się spakować. Nie było chyba też Wojciech Bochnusia. Podobno widziany był z tablicami - oddajcie premie. A może to były jednak tablice Poczuj miętę:)Wróbelki ćwierkają, że prezydent nie chciał widzieć na wiecu osób z Porozumienia Samorządowego i PO bo go wcześniej publicznie obrażały. Całkowicie zrozumiałe. Oj Dorcia, Dorcia. Czarne chmury się nad Tobą zbierają. Wkrótce wkroczy tu Policja i Prokuratura, ale spoza terenu powiatu i będzie płacz ala Gawłowski
też miałem same nagany za nieobecność pod pomnikiem karola świerczewskiego co to kulom się nie kłaniał. w rynku były rekiny polityki a w białym kościele schroniły się płotki polityki. jeżeli sam prezydent nie chciał widzieć płotek na wiecu to chwała płotkom za posłuszeństwo. polecam lekturę dzielnego wojaka szwejka autorstwa jaroslava haska. otóż dzielny wojak szwejk indagowany przez konfidenta bretschneidera o jego ocenę faktu że obraz franciszka józefa obsrały muchy odparł - polityka to jest zabawka dla małych dzieci. dobrze się stało i nie pisz scenariusza do kolejnej księgi szwejka. już niebawem nastaje nowa władza i myśl do przodu a nie do tyłu. owszem zawsze można zapytać o powód dla którego 1/2 strzelina należy do jakiegoś kafelkarza, że 1/2 budżetu strzelina trafia do kieszeni jakiegoś kafelkarza no ale to że łysy nie spotkał się z blondyną to marny powód do narzekań. jeżeli prezydent podpalił iskrę postępu to oczekuję tego postępu a nie egzekucji ludzi nijakich.

0
Gravatar
Hadacz
RE: Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
Gierek.E. powiedziała :
Duda to kłamca, łamacz konstytucji i mmarionetkia kaczora
Obyś wiedział co to thor lub mixing proxy, bo zgłaszam to do prokuratury. To jest głowa Państwa. Art. 135 par. 2 kk - 3 lata masz z głowy.

0
Gravatar
sokole42
wizyta Prezydenta
Niech wkońcu wezmą się za tych rządzących w Strzelinie ,nic nie robią a miasto wygląda jak wiocha tylko smród i kurz!!! Sto lat za murzynami!Klika rządzi ,rozpierdzielić to towarzystwo! NIech żyje Andrzej Duda,mój prezydent!
0
Gravatar
spajker
RE: Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
Olek Kwaśniewski powiedziała :
Słaby ten artykuł w Państwa gazecie. Piszę o wydaniu tradycyjnym, papierowym. Ani słowa o nieobecności mojej partyjnej lewicowej młodszej koleżanki Doroty Pawnuk. Przypadek ? Nie sądzę/ Słyszałem coś tam, że olała prezydenta RP i pojechała dzień po wizycie i napisaniu listu z podziękowaniami na urlop. Wiadomo, musiała się spakować. Nie było chyba też Wojciech Bochnusia. Podobno widziany był z tablicami - oddajcie premie. A może to były jednak tablice Poczuj miętę:)Wróbelki ćwierkają, że prezydent nie chciał widzieć na wiecu osób z Porozumienia Samorządowego i PO bo go wcześniej publicznie obrażały. Całkowicie zrozumiałe. Oj Dorcia, Dorcia. Czarne chmury się nad Tobą zbierają. Wkrótce wkroczy tu Policja i Prokuratura, ale spoza terenu powiatu i będzie płacz ala Gawłowski
no to nieobecni przejdą do historii jako rokosz strzeliński. dowódca enklawy roweckiego ze świtą nie są kameleonami i nie klaskali przeciwnikowi politycznemu. wójt kndratowic miał może bimbrokosy, ciężka praca na roli itd no ale gdzie był poseł ziemii strzelińskiej-burmistrz norbert raba? pomódl się aby zwycięzcy wyborów jesiennych potrafili dobrze pracować a nie tylko entuzjastycznie klaskać i aby mieli w radach nie więcej niż 2/3 .

0
Gravatar
Olek Kwaśniewski
Nieobecność
Słaby ten artykuł w Państwa gazecie. Piszę o wydaniu tradycyjnym, papierowym. Ani słowa o nieobecności mojej partyjnej lewicowej młodszej koleżanki Doroty Pawnuk. Przypadek ? Nie sądzę/ Słyszałem coś tam, że olała prezydenta RP i pojechała dzień po wizycie i napisaniu listu z podziękowaniami na urlop. Wiadomo, musiała się spakować. Nie było chyba też Wojciech Bochnusia. Podobno widziany był z tablicami - oddajcie premie. A może to były jednak tablice Poczuj miętę:)Wróbelki ćwierkają, że prezydent nie chciał widzieć na wiecu osób z Porozumienia Samorządowego i PO bo go wcześniej publicznie obrażały. Całkowicie zrozumiałe. Oj Dorcia, Dorcia. Czarne chmury się nad Tobą zbierają. Wkrótce wkroczy tu Policja i Prokuratura, ale spoza terenu powiatu i będzie płacz ala Gawłowski
0
Gravatar
Zwinny
RE: Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
Przejrzałem cały film i widziałem że Gmine Strzelin reprezentowała godnie Pani Wiceburmistrz. Nigdzie natomiast nie widziałem Przewodnicząceg o Rady Strzelina. Czy też był na urlopie czy może ochraniał z innymi Policjantami? Nie widziałem także Wójtów z innych Gmin Powiatu Strzelin czy to jakiś bojkot?????????? Tak jeśli jest to uważam iż to jest brak szacunku dla Urzędu Głowy Państwa. Bo jeśli nasi Gminni Urzędnicy bojkotują to niech uważają aby sami zbojkotowani nie byli przez Urzędy które przydzielają środki Unijne i Dotacje Państwowe. Na pewno na stół Prezydenta trafi protokół kto był a kto nie był. Wtedy jak pieniędzy nie będzie to i inwestycji nie będzie i Wyborcy też zbojkotują takich Urzędników przy Wyborach. Może tak aż źle nie będzie i będzie dobrze.
0
Gravatar
obywatel
RE: Prezydent Andrzej Duda w Strzelinie
spajker powiedziała :
jaki strzelin taka wizyta. jeżeli starosta przemawia przed prezydentem i jako pierwszy podaje prezydentowi rękę to jest siara. sołtys jako danie główne a prezydent jako dostawka do starosty. oboje zapomnieli kto jest kim. sam starosta wygląda jak ochroniarz prezydenta i młodszy wiekiem i ranga człowiek nie podaje ręki prezydentowi ale winien czekać aż prezydent poda mu ewentualnie rękę.w 1985 roku premier jaruzelski i komuch lee peng, późniejszy premier chin odwiedzili chlewnie w borku strzelińskim. oni wiedzieli gdzie ich miejsce. historia kołem się toczy. edward gierek też jeździł w teren z niezapowiedzianą wiztyta do fabryk w terenie. dzisiaj trudno odwiedzić polską fabrykę bo ich nie ma no to można się spotkać na pustkowiu.prezydent w rynku był pod wrażeniem śreniowiecznej zabudowy rynku. ja też jestem pod wrażeniem. pod wrażeniem architektury rynku i pod wrażeniem protokołu dyplomatycznego. braku burmistry prezydent by nie zauważył no ale dobrze tą nieobecność podkablować publicznie aby ukazać swoją klasę.polskie rodziny nad bałtykiem, wraca normalność mówi prezydent. 100 gram dorsza z grilla 60 złotych, nocleg w wilgotnej "willi" z lat 70-tych 300 złotych na osobę. potrzebujemy dzisiaj zrobić to co twórcy kont 3-maja mówi prezydent. konst 3 maja 1791 zabrała głos gołocie czyli szlachcie niezamożnej na rzecz głosów szlachty zamożnej. jestem za. słuchacze prezydenta powinni być pozbawieni prawa głosu wyborczego. program belweder+ winien być propagowany na pocztowej 4 , kawałek dalej a nie w rynku. rzecz nie w tym abym krytykował prezydenta no ale czuję się dobrze w obliczu nowego a nie w w obliczu powtórki starego.mój dziadek też przemawiał w rynku, mówił podobnie jak prezydent rp. źle skończył.
To że dziadek "zle skończył " wcale nie oznacza że nie miał racji...."Trzeba płunąć pod prąd ,z pądem płynom tylko śmieci"

0

Obejrzyj również