Dożynki Gminne w Strzelinie 2018 W sobotę, 1 września, w Strzelinie odbyły się Dożynki Gminne. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Dożynki Gminne w Strzelinie 2018
Watch the video

W sobotę, 1 września, w Strzelinie odbyły się Dożynki Gminne. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Komentarze   

spajker Permalink1 +1 spajker
RE: Dożynki Gminne w Strzelinie 2018
koszmar estetyczny. 100 lat temu kobiety ubierały w święto plonów najładniejszą odświętną odzież czyli jakieś kolorowe rzeczy odróżniające od szarości każdego innego dnia. 100 lat temu kobiety robiły zaśpiew a panowie dmuchali w trąbki bo innej muzyki niż orkiestra dęta nie było. dzisiaj to jest siara, te kierpce, ta góralska muzyka, to jest coś nadzwyczaj nienaturalnego, to jest kicz, to jest kultura jarmarczna , to jest disco z pola.
ktoś powie tradycja a ja mu odpowiem że 100 lat temu oglądano czarno-białe filmy z charlie chaplinem a zatem dzisiaj jak do kina to tylko do kina niemego z filmami sprzed 100 lat.
okoliczni włodarze wyszli z wiochy i ta wiocha z nich też wychodzi.
2018-09-10 08:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.