Wigilia Gmina w Przewornie W niedzielę, 16 grudnia, w gmachu szkolnym w Przewornie odbyła się 12. Wigilia Gminna. Zebranych przywitał wójt Andrzej Łuczak, który mówił m.in. o tradycji świąt. Na koniec wystąpienia złożył wszystkim życzenia. Głos zabrał też proboszcz ks. Tomasz Błaszczyk. Potem na scenie pojawili się "Przewornianie". Chór zaśpiewał kolędy i pastorałki ze swojego nowego repertuaru. Pomiędzy poszczególnymi utworami artyści recytowali okolicznościowe teksy, nawiązujące do Bożego Narodzenia. Reżyserką i scenarzystką występu była pani Helena Zarzycka. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z uroczystości. Wigilia Gmina w Przewornie
Watch the video

W niedzielę, 16 grudnia, w gmachu szkolnym w Przewornie odbyła się 12. Wigilia Gminna. Zebranych przywitał wójt Andrzej Łuczak, który mówił m.in. o tradycji świąt. Na koniec wystąpienia złożył wszystkim życzenia. Głos zabrał też proboszcz ks. Tomasz Błaszczyk. Potem na scenie pojawili się "Przewornianie". Chór zaśpiewał kolędy i pastorałki ze swojego nowego repertuaru. Pomiędzy poszczególnymi utworami artyści recytowali okolicznościowe teksy, nawiązujące do Bożego Narodzenia. Reżyserką i scenarzystką występu była pani Helena Zarzycka. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z uroczystości.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Obejrzyj również