Wigilia Gmina w Przewornie W niedzielę, 16 grudnia, w gmachu szkolnym w Przewornie odbyła się 12. Wigilia Gminna. Zebranych przywitał wójt Andrzej Łuczak, który mówił m.in. o tradycji świąt. Na koniec wystąpienia złożył wszystkim życzenia. Głos zabrał też proboszcz ks. Tomasz Błaszczyk. Potem na scenie pojawili się "Przewornianie". Chór zaśpiewał kolędy i pastorałki ze swojego nowego repertuaru. Pomiędzy poszczególnymi utworami artyści recytowali okolicznościowe teksy, nawiązujące do Bożego Narodzenia. Reżyserką i scenarzystką występu była pani Helena Zarzycka. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z uroczystości. Wigilia Gmina w Przewornie
Watch the video

W niedzielę, 16 grudnia, w gmachu szkolnym w Przewornie odbyła się 12. Wigilia Gminna. Zebranych przywitał wójt Andrzej Łuczak, który mówił m.in. o tradycji świąt. Na koniec wystąpienia złożył wszystkim życzenia. Głos zabrał też proboszcz ks. Tomasz Błaszczyk. Potem na scenie pojawili się "Przewornianie". Chór zaśpiewał kolędy i pastorałki ze swojego nowego repertuaru. Pomiędzy poszczególnymi utworami artyści recytowali okolicznościowe teksy, nawiązujące do Bożego Narodzenia. Reżyserką i scenarzystką występu była pani Helena Zarzycka. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z uroczystości.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.