Jarmark Bożonarodzeniowy w Przewornie W niedzielę, 16 grudnia, w szkolnej sali gimnastycznej w Przewornie odbył się IV Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Pozostało po nim mnóstwo wrażeń artystycznych i kulinarnych oraz setki ozdób świątecznych. Frekwencja jak zawsze dopisała. Sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi. Mieszkańcy odwiedzający jarmark chętnie kupowali przygotowane przez rodziców wypieki, potrawy, a także ozdoby bożonarodzeniowe. Oczywiście, także uczniowie zaangażowali się w przygotowanie zwłaszcza tych ostatnich. Dochód ze sprzedaży ozdób i słodkości (ok. 8700 zł) zasili konta poszczególnych klas, zarówno Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Publicznego Gimnazjum. Na co będą wydane, zdecydują sami zainteresowani. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Jarmark Bożonarodzeniowy w Przewornie
Watch the video

W niedzielę, 16 grudnia, w szkolnej sali gimnastycznej w Przewornie odbył się IV Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Pozostało po nim mnóstwo wrażeń artystycznych i kulinarnych oraz setki ozdób świątecznych. Frekwencja jak zawsze dopisała. Sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi. Mieszkańcy odwiedzający jarmark chętnie kupowali przygotowane przez rodziców wypieki, potrawy, a także ozdoby bożonarodzeniowe. Oczywiście, także uczniowie zaangażowali się w przygotowanie zwłaszcza tych ostatnich. Dochód ze sprzedaży ozdób i słodkości (ok. 8700 zł) zasili konta poszczególnych klas, zarówno Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Publicznego Gimnazjum. Na co będą wydane, zdecydują sami zainteresowani. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.