Jarmark Bożonarodzeniowy w Przewornie W niedzielę, 16 grudnia, w szkolnej sali gimnastycznej w Przewornie odbył się IV Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Pozostało po nim mnóstwo wrażeń artystycznych i kulinarnych oraz setki ozdób świątecznych. Frekwencja jak zawsze dopisała. Sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi. Mieszkańcy odwiedzający jarmark chętnie kupowali przygotowane przez rodziców wypieki, potrawy, a także ozdoby bożonarodzeniowe. Oczywiście, także uczniowie zaangażowali się w przygotowanie zwłaszcza tych ostatnich. Dochód ze sprzedaży ozdób i słodkości (ok. 8700 zł) zasili konta poszczególnych klas, zarówno Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Publicznego Gimnazjum. Na co będą wydane, zdecydują sami zainteresowani. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. Jarmark Bożonarodzeniowy w Przewornie
Watch the video

W niedzielę, 16 grudnia, w szkolnej sali gimnastycznej w Przewornie odbył się IV Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy. Pozostało po nim mnóstwo wrażeń artystycznych i kulinarnych oraz setki ozdób świątecznych. Frekwencja jak zawsze dopisała. Sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi. Mieszkańcy odwiedzający jarmark chętnie kupowali przygotowane przez rodziców wypieki, potrawy, a także ozdoby bożonarodzeniowe. Oczywiście, także uczniowie zaangażowali się w przygotowanie zwłaszcza tych ostatnich. Dochód ze sprzedaży ozdób i słodkości (ok. 8700 zł) zasili konta poszczególnych klas, zarówno Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i Publicznego Gimnazjum. Na co będą wydane, zdecydują sami zainteresowani. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.