Polonez w wykonaniu uczniów klas III LO w Strzelinie Polonez w wykonaniu uczniów klas III LO w Strzelinie podczas ubiegłosobotniej studniówki. Borek Strzeliński, 9 lutego 2019r. Polonez w wykonaniu uczniów klas III LO w Strzelinie
Watch the video

Polonez w wykonaniu uczniów klas III LO w Strzelinie podczas ubiegłosobotniej studniówki. Borek Strzeliński, 9 lutego 2019r.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Mieszkaniec
studniówka
ten wąsik ach ten wąsik cóż za podobieństwo .
0
Gravatar
Anna 1970
Polonez w wykonaniu uczniów klas III LO w Strzelinie
Wspaniała studniówka niezwykle profesjonalnie zorganizowana .Grono pedagogiczne i nasza wspaniała młodzież wspaniałe się bawili do białego rana brawa też należą się zespołowi który stanął na wysokości zadania i fantastycznie dobrał repertuar odpowdni dla młodzieży jak i nauczycieli i osób towarzyszących. Podsumowując imprezę tak zorganizowaną oceniam na szóstkę
0

Obejrzyj również