Zawody sekcji Taekwondo z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Przewornie W piątek, 6 grudnia 2019r., w małej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbyły się zawody działającej przy placówce sekcji Taekwondo. Publikujemy fragmenty walk, z udziałem Patryka Kozieła, który niedawno zdobył tytuły mistrzowskie w zawodach ogólnopolskich. Relacja z wydarzenia już w najbliższym wydaniu Słowa Regionu. Zawody sekcji Taekwondo z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Przewornie
Watch the video

W piątek, 6 grudnia 2019r., w małej sali gimnastycznej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym odbyły się zawody działającej przy placówce sekcji Taekwondo. Publikujemy fragmenty walk, z udziałem Patryka Kozieła, który niedawno zdobył tytuły mistrzowskie w zawodach ogólnopolskich. Relacja z wydarzenia już w najbliższym wydaniu Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Kibic
RE: Zawody sekcji Taekwondo z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Przewornie
Marian powiedziała :
A to dużo, za ok cztery treningi w miesiącu? Nie wiem, pytam.
Właśnie wydaje mi się, że bardzo dużo. Pewnie są jakieś koszty inne i to nie jest tak na czysto, bo wychodzi 400 zł za godzinę pracy (złoty interes na wsi, w Przewornie nigdy nic innego oprócz piłki nie było to się ludzie łatwo dają robić). W Grodkowie 100 zł miesięcznie za 2 treningi w tygodniu, grupy podzielone na kategorie wiekowe. Nie ma czegoś takiego, że przedszkolaki trenują z młodzieżą.

0
Gravatar
Marian
Zawody sekcji Taekwondo z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Przewornie
A to dużo, za ok cztery treningi w miesiącu? Nie wiem, pytam.
0
Gravatar
Marian
Zawody sekcji Taekwondo z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Przewornie
Jest napisane, że miesięczny koszt to 120 zł :-)
0
Gravatar
Kibic
RE: Zawody sekcji Taekwondo z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Przewornie
W gazecie jest napisane, że składka to 120 zł na miesiąc, jeden trening w tygodniu. Heh, ludzie to się dają robić. Pan Trener robi interes, sekcja liczy około 40 osób, łatwo obliczyć jakie pieniążki na miesiąc za około 10-12 godzin pracy. Sala pewnie za darmo.
0

Obejrzyj również