Strzelińska policja apeluje - zostańcie w domu! Ze względu na epidemię koronawirusa strzelińska policja na bieżąco dostosowuje swoje działania do rozwijającej się sytuacji i zmieniających się obostrzeń. Funkcjonariusze zwracają uwagę na osoby gromadzące się w miejskiej publicznych i apelują, aby zmniejszyć ryzyko zakażeń, nie należy wychodzić bez potrzeby z domów. Strzelińska policja apeluje - zostańcie w domu!
Watch the video

Ze względu na epidemię koronawirusa strzelińska policja na bieżąco dostosowuje swoje działania do rozwijającej się sytuacji i zmieniających się obostrzeń. Funkcjonariusze zwracają uwagę na osoby gromadzące się w miejskiej publicznych i apelują, aby zmniejszyć ryzyko zakażeń, nie należy wychodzić bez potrzeby z domów.

Komentarze   

Anty Permalink1 +1 Anty
RE: Strzelińska policja apeluje - zostańcie w domu!
Ja sam jeżdżąc po DST (taka praca) od wejścia nakazu siedzenia w domu,widziałem przynajmniej 8 skupisk grup 3-4 osobowych podczas dyskusji. Najwięcej to osoby w wieku 50+. Tyle się mówi o tym i nic.
NIE MUSISZ TO NIE WYCHODŹ Z DOMU I NIE RÓB NIEPOTRZEBNYCH SKUPISK.
2020-03-26 20:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.