(STRZELIN) W środę, 11 maja br., ma być wyłoniony w drodze przetargu operator, który będzie obsługiwał strzelińską krytą pływalnie. Zanim jednak to nastąpi już dziś trwają techniczne odbiory poszczególnych zbiorników i urządzeń. Wiele z nich jest już zalanych wodą.


Zarządzanie krytą pływalnią w Strzelinie, znajdującą się przy ul. Okulickiego, będzie zlecone w drodze przetargu operatorowi. Umowa zostanie zawarta na 4 lata. Jak widać na załączonych materiałach wideo i foto obiekt jest już w końcowej fazie budowy. Władze gminy liczą, że otwarcie obiektu nastąpi jeszcze przed wakacjami. Oczywiście, tegorocznymi. Dodajmy,że gmina Strzelin będzie przekazywać Operatorowi wynagrodzenie za usługi operatorskie, polegające na kompleksowym zarządzaniu, administrowaniu i zapewnieniu prawidłowej eksploatacji krytej pływalni. Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa Regionu. Autorem filmówi fotograf i jest Lech Pąchalski, z Urzędu Miasta i Gminy Strzelin.

Strzelińska kryta pływalnia w obiektywie:

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.