Nie daj się oszukać Cztery zasady bezpiecznego seniora zaledwie w 1,5 minuty. Jak się ustrzec przed oszustwem radzi profesor Jan Miodek, piosenkarka Alicja Janosz, aktor Konrad Imiela, prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu. Nie daj się oszukać
Watch the video

Cztery zasady bezpiecznego seniora zaledwie w 1,5 minuty. Jak się ustrzec przed oszustwem radzi profesor Jan Miodek, piosenkarka Alicja Janosz, aktor Konrad Imiela, prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu.

Komentarze   

spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Nie daj się oszukać
komendant policji radzi jak nie dać się oszukać. dobre.
moja rada dla komendanta jest taka; zróbcie zakup kontrolowany, wjazd na kwadrat i łomot. odsiad 8 lat . tak kilka razy i się skończy. jak wam glinom jaj brakuje to pozwólcie zrobić robotę pakierom. dziennikarzom i sędziom poradzę że personalia oszustów wraz z ich adresem zamieszkania należy wielokrotnie publikować. zadziała. policja służy do tego aby takie zagrożenie eliminować a nie recytować ogłoszenia o ich istnieniu.
2020-10-23 11:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.