Nie daj się oszukać Cztery zasady bezpiecznego seniora zaledwie w 1,5 minuty. Jak się ustrzec przed oszustwem radzi profesor Jan Miodek, piosenkarka Alicja Janosz, aktor Konrad Imiela, prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu. Nie daj się oszukać
Watch the video

Cztery zasady bezpiecznego seniora zaledwie w 1,5 minuty. Jak się ustrzec przed oszustwem radzi profesor Jan Miodek, piosenkarka Alicja Janosz, aktor Konrad Imiela, prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
RE: Nie daj się oszukać
komendant policji radzi jak nie dać się oszukać. dobre.moja rada dla komendanta jest taka; zróbcie zakup kontrolowany, wjazd na kwadrat i łomot. odsiad 8 lat . tak kilka razy i się skończy. jak wam glinom jaj brakuje to pozwólcie zrobić robotę pakierom. dziennikarzom i sędziom poradzę że personalia oszustów wraz z ich adresem zamieszkania należy wielokrotnie publikować. zadziała. policja służy do tego aby takie zagrożenie eliminować a nie recytować ogłoszenia o ich istnieniu.
0

Obejrzyj również