Internetowy koncert z okazji Święta Niepodległości Zapraszamy na mini koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Witowicach, z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada 2020 r. Koncert trwa około 20 minut. Każdy może go obejrzeć z własnego domu, ponieważ został zrealizowany on-line. - Obecne obostrzenia nie pozwoliły na organizację tradycyjnego koncertu zatem postanowiliśmy zorganizować chociaż namiastkę – informuje muzyk Paweł Ożga, nauczyciel ze Szkoły Muzycznej w Witowicach.
Serdecznie zapraszamy do oglądania.
Internetowy koncert z okazji Święta Niepodległości
Watch the video

Zapraszamy na mini koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Witowicach, z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada 2020 r. Koncert trwa około 20 minut. Każdy może go obejrzeć z własnego domu, ponieważ został zrealizowany on-line. - Obecne obostrzenia nie pozwoliły na organizację tradycyjnego koncertu zatem postanowiliśmy zorganizować chociaż namiastkę – informuje muzyk Paweł Ożga, nauczyciel ze Szkoły Muzycznej w Witowicach.
Serdecznie zapraszamy do oglądania.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Obejrzyj również