Internetowy koncert z okazji Święta Niepodległości Zapraszamy na mini koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Witowicach, z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada 2020 r. Koncert trwa około 20 minut. Każdy może go obejrzeć z własnego domu, ponieważ został zrealizowany on-line. - Obecne obostrzenia nie pozwoliły na organizację tradycyjnego koncertu zatem postanowiliśmy zorganizować chociaż namiastkę – informuje muzyk Paweł Ożga, nauczyciel ze Szkoły Muzycznej w Witowicach.
Serdecznie zapraszamy do oglądania.
Internetowy koncert z okazji Święta Niepodległości
Watch the video

Zapraszamy na mini koncert patriotyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Witowicach, z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada 2020 r. Koncert trwa około 20 minut. Każdy może go obejrzeć z własnego domu, ponieważ został zrealizowany on-line. - Obecne obostrzenia nie pozwoliły na organizację tradycyjnego koncertu zatem postanowiliśmy zorganizować chociaż namiastkę – informuje muzyk Paweł Ożga, nauczyciel ze Szkoły Muzycznej w Witowicach.
Serdecznie zapraszamy do oglądania.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.