Koncert walentynkowy.... Walentynki, coroczne święto zakochanych, przypadają tym razem w niedzielę, 14 lutego. W południowej i zachodniej Europie obchodzone jest od średniowiecza, a w Polsce stało się popularne dopiero w latach 90. XX wieku. Z okazji dzisiejszego święta zakochanych prezentujemy "Koncert walentynkowy" w wykonaniu uczniów strzelińskiego LO, który odbył się 25 lutego 2016 w Strzelińskim Ośrodku Kultury. Autorem nagrania jest Bartosz Kudła, BK TV. Zapraszamy do oglądania. Koncert walentynkowy....
Watch the video

Walentynki, coroczne święto zakochanych, przypadają tym razem w niedzielę, 14 lutego. W południowej i zachodniej Europie obchodzone jest od średniowiecza, a w Polsce stało się popularne dopiero w latach 90. XX wieku. Z okazji dzisiejszego święta zakochanych prezentujemy "Koncert walentynkowy" w wykonaniu uczniów strzelińskiego LO, który odbył się 25 lutego 2016 w Strzelińskim Ośrodku Kultury. Autorem nagrania jest Bartosz Kudła, BK TV. Zapraszamy do oglądania.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.