Termomodernizacja trzech szkół W środę, 21 czerwca, odbyło się symboliczne otwarcie inwestycji kompleksowej termomodernizacji trzech budynków szkolnych w Strzelinie - Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 i Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z uroczystości.
Materiał informacyjny Gminy Strzelin.
Termomodernizacja trzech szkół
Watch the video

W środę, 21 czerwca, odbyło się symboliczne otwarcie inwestycji kompleksowej termomodernizacji trzech budynków szkolnych w Strzelinie - Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 i Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z uroczystości.
Materiał informacyjny Gminy Strzelin.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Obejrzyj również