Dolnośląski Klucz Sukcesu w Strzelinie W tym roku uroczysta gala XXVII edycji Dolnośląskiego Kluczu Sukcesu odbyła się w Strzelińskim Ośrodku Kultury. W tej prestiżowej imprezie uczestniczyło wielu znanych i cenionych osobistości Dolnego Śląska. Wydarzenie rejestrowały nasze kamery. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej wyjątkowej uroczystości. Dolnośląski Klucz Sukcesu w Strzelinie
Watch the video

W tym roku uroczysta gala XXVII edycji Dolnośląskiego Kluczu Sukcesu odbyła się w Strzelińskim Ośrodku Kultury. W tej prestiżowej imprezie uczestniczyło wielu znanych i cenionych osobistości Dolnego Śląska. Wydarzenie rejestrowały nasze kamery. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej wyjątkowej uroczystości.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Obejrzyj również