Chrześcijanie dyskryminowani nawet w Europie

W niedzielę, 26 maja, w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie, w ramach Klubu Piastowskiego „Myśląc – Polska” odbył się wykład dr Ádáma Szesztaya zatytułowany "Współpraca z Kościołami i wspólnotami religijnymi w praktyce polityki zagranicznej Węgier". Zapraszamy do wysłuchania prelekcji.

 Chrześcijanie dyskryminowani nawet w Europie
Watch the video

W niedzielę, 26 maja, w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie, w ramach Klubu Piastowskiego „Myśląc – Polska” odbył się wykład dr Ádáma Szesztaya zatytułowany "Współpraca z Kościołami i wspólnotami religijnymi w praktyce polityki zagranicznej Węgier". Zapraszamy do wysłuchania prelekcji.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
to niestety prawda. chcrześćjaństwo jest w europie dyskryminowane. monopol na chrześćjaństwo zagarnął kościół katolicki, który sam jest prześladowany przez sektę z torunia, która zagarnęła umysły polaków 50+ i komplet mieszkańców małych miejscowości. no ten tego te głupie 20 miliardów rocznie to dostaje kościół katolicki w polsce a nie jakieś tam chcrześćjaństwo np zielonoświątowc y czy luteranie. chrześćjaństwo do kosza a kasa na tacę. nie potrzeba pogan. chciwość niszczy chrześćjaństwo w europie nawet. krzyż w przewornie też z kradzionego w lesie drewna.
0
Gravatar
spajker.
chrześćjaństwo europy. w roku 1226 książę mazowiecki konrad zaprosił krzyżaków do polski. krzyżacy czyli saksoni po dzisiejszemu niemcy żyli w węgrzech i zakładali tam rolnictwo i rzemiosło. zagrażali miejscowemu zacofaniu. król węgier ich wywalił z węgier a polacy zaprosili aby ci krzyżacy z krzyżem chrześćjańskim na plechach pobili prusów czyli żmudzinów czyli po dzisiejszemu litwinów. w roku 1095 papież urban drugi powiedział - tu są dobrzy a tam są źli. rozpoczęły się wojny religijne- krucjaty. w roku 1618 do roku 1648 jedni cherzścjanie rozpoczęli wojnę z innymi chrześćjanami czyli 30to letnią wojnę religijną .wojny religijne zaowocowały wojnami w liczebności większej aniżeli inne przyczyny wojny. nawet wehrmacht miał na sprzączkach pasów napis - gott mit uns. jana husa kościół spalił na stosie żywcem bo ten chciał aby msze były prowadzone nie w łacinie ale w języku czeskim zrozumiałym dla czechów. ten zbuntowany prorok żydowski - cieśla z nazaretu- podobno miał przyjść ponownie na ziemię ale ciężko mu idzie. on się sam brzydzi tego co wyszło z jego intencjji. on ma obawy że zostanie zgwałcony przez prałata gdańskiego i biskupa wrocławskiego - honorowego obywatela strzelina. jeszcze musiałby sie tłumaczyć z tego że nie słucha radia co ma ryja.
co ciekawe józef bem - generał - bohater polski i węgier przeszedł na islam. przyjął swoje drugie imię ibrahim.
niedawno w przewornie policja ujawniła że tamtejszy katolik zrobił za darmo krzyż. kłopot z tym że drewno na krzyż ukradł z lasu.
józek gobells byłby dumny z obecnej propagandy. węgierski orban to wyznawca putina. wyznawca kgb. ma 80% poparcia madżiarów.
marks i engels mówili że religia to opium dla ludu. brakuje mi argumentów na to aby temu zaprzeczyć. ksiądz węgierski mówi że ma dar węgier dla ukrainy. 100 flaszek wina mszalnego. w wojnie rusko -ukraińsiej węgry wspierają rosję. demolują polityke europy przeciwko agresywnej rosji. no ale kościół węgierski ma dar dla ofiar wojny -wino mszalne . niezły perwers. oni mają wino mszalne nawet dla ugandy tak mówi konsul węgier we wrocławiu.

-1

Obejrzyj również