Aktualny raport dotyczący sytuacji powodziowe w naszym powiecie
Witamy Państwa w wiadomościach Słowa TV. Przedstawiamy aktualny raport dotyczący sytuacji powodziowej w powiecie strzelińskim.
Aktualny raport dotyczący sytuacji powodziowe w naszym powiecie
Watch the video

Witamy Państwa w wiadomościach Słowa TV. Przedstawiamy aktualny raport dotyczący sytuacji powodziowej w powiecie strzelińskim.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
czytam na necie o fali powodziowej we wrocławiu. woda zaczyna zalewać marszowice. woda podchodzi pod blogi na stabłowicach.
tak od dwóch lat wciskaja mi sie na ekran reklamy deweloperów. nowe osiedle słoneczne na stabłowicach. spokojna zielona i słoneczna okolica blisko centrum. albo reklama o treści - nowa inwestycja na marszowicach. dobrze skomunikowana z centrum i przyjazna dla dzieci i dorosłych.
już miałem zainwestować w te familoki , sprzedałem wszystkie butelki aby mi pieniędzy wystarczyło aż tu nagle aqualung i ponton dokupić trzeba. przegrał życie kto nie kupił lokalu na słonecznych stabłowicach. dobrze że na kozanowie familoki po 11cie pięter mają bo woda rzeczna tylko do trzeciego piętra tam dochodzi. woda pitna to nawet do 8go.

1
Gravatar
spajker.
lud strzeliński mówi - toniemy.
władza mówi tonie MY!

jakiś kilka razy pisałem o konieczności uruchomienia młynówki aby woda przeleciała przez strzelin dwoma korytami i że to może się skończyć powodzią.
no ale dobrze że dożynki i występy zespołłow ludowych ku czci władzy się udały. koncert sylwii też sie udał. same sukcesy. strzelin bez butów ale w krawacie.

3
Gravatar
Mieszkaniec
Młynówka i tak była wypełniona aż po brzegi , gdybyś skierował tam więcej wody to zalałbyś ul.brzegową.
1
Gravatar
spajker.
no a gdzie była 16ta brygada wojsk obrony terytorialnej? kręciła kolejny swój klip reklamowy czy przygotowywała świąteczne paczki z pewexu z ryżem i z olejem rzepakowym, które przed kamerami rozda kilkunastu osobom z poczuciem swojej misji bojowej?
przecież zalewało park armii krajowej, nie żaden tam szwabski der grosse park ani nawet park im armii czerwonej. czyżby żołnierki z wot bały się zamoczyć swoje szpilki? a może przerośnięci chłopcy z wot pilnowali aby woda im żołdu nie zalała a mama za przemoknięcie na nich nie nakrzyczała???

-1
Gravatar
spajker.
w 1903 roku we wrocławiu było ponad metr wody w rynku. durne szwaby nie miały twojej rady i ręcznie pokopały szereg kanałów odry. od tego czasu rynku już nie zalewan. zalewa czasami szwabskie poldery zalewowe na kozanowie i na pilczycach . zabugle zabudowali te poldery familokami i w 1997 roku na drugie piętro kajakiem ptrzez okno wpływałeś.
trzeba zakopać kanały odry aby woda nie wlewała się na poldery kozanowa.

1

Obejrzyj również