Po kilku latach zakończyła się budowa nowego obiektu kulturalnego. 7 marca uroczyście oddano do użytku nową siedzibę Strzelińskiego Ośrodka Kultury. Prezentujemy kilkuminutową relację wideo z tego wydarzenia, przygotowaną przez Telewizję Strzelin.

Komentarze   

Przczoła Permalink2 -3 Przczoła
RE: Wideorelacja z otwarcia nowej siedziby Strzelińskiego Ośrodka Kultury
Cytuję Marek Anonim:
Jakoś ciężko mi zrozumieć dlaczego ksiądz święcił to miejsce.
Dlaczego nie szanujemy innych wyznań, nie przez ich obecność ale przez nieobecność innych? Dajmy spokój kościołowi, i nie wciągajmy ich w sfery życia, które nic z życiem duchowym nie mają wspólnego. Dziwi mnie postawa naszych władz, Które jakby zatrzymały się w średniowieczu i młócą tą samą słomę w nieskończoność. Chyba wszyscy mamy świadomość zamydlania nam oczu, władze świeckie i kościelne mają jedną wspólną cechę my mamy wypracowywać produkt a oni wydawać. Jakże ciężko im bez siebie nawzajem.

Lewacto i palikociarstwo się odezwało. Twoje uprzedzenia aż rażą w oczy. Jak cie się ie podoba to nie musisz na to patrzeć, a jak masz jakieś uwagi to przyjdź i powiedz to otwarcie. Ale ty wolisz z ukrycia jak ten szczur :-x
2015-03-22 13:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Marek Anonim Permalink1 +3 Marek Anonim
Co jest grane
Jakoś ciężko mi zrozumieć dlaczego ksiądz święcił to miejsce.
Dlaczego nie szanujemy innych wyznań, nie przez ich obecność ale przez nieobecność innych? Dajmy spokój kościołowi, i nie wciągajmy ich w sfery życia, które nic z życiem duchowym nie mają wspólnego. Dziwi mnie postawa naszych władz, Które jakby zatrzymały się w średniowieczu i młócą tą samą słomę w nieskończoność. Chyba wszyscy mamy świadomość zamydlania nam oczu, władze świeckie i kościelne mają jedną wspólną cechę my mamy wypracowywać produkt a oni wydawać. Jakże ciężko im bez siebie nawzajem.
2015-03-22 09:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.