Rozmowa z Panem Piotrem Rozenkiem - historykiem, nauczycielem historii w Strzelińskim Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie i autorem książki, pt."Ulice dawnego Strzelina". Rozmowę prowadziła Dominika Ranosz.

Komentarze   

Bartosz Kudła Permalink4 +3 Bartosz Kudła
RE: Piotr Rozenek w programie "Zwykli Niezwykli"
Cytuję spajker:
Cytuję Ala:
Też czytałem. Na promocji książki były tłumy. Gorąco zachęcam do przeczytania.

no ale gdzie kupić tą książkę i jak zachęcić kogoś do napisania kolejnej np o ludziach ze strzelina albo o architekturze strzelina? na necie znalazłem nazwiska burmistrzów strzelina tak od roku 1800 ( nimieckich) można by wydać taki katalog burmistrzów i zrobić w strzelinie osiedle z nazwami ulic dawnych burmistrzów ( sekretarzy partii władających strzelinem) ulice kościuszki i piłsudskiego są już na każdej wiosce i można zwymiotować od ich powielania nie przypinając się samego kościuszki czy piłsudskiego. strzelin mógłby się baaaaardzo pozytywnie wyróżnić nazywając ulice nazwiskami swoich historycznych władców 1800-2015 zamiast nazwiskami wazów okulickiego czy piłsudskiego, których w strzelinie nigdy nie było.

Książkę można nabyć w Strzelińskim Ośrodku Kultury
2015-03-23 16:21 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink3 0 spajker
Cytuję Ala:

no ale gdzie kupić tą książkę i jak zachęcić kogoś do napisania kolejnej np o ludziach ze strzelina albo o architekturze strzelina? na necie znalazłem nazwiska burmistrzów strzelina tak od roku 1800 ( nimieckich) można by wydać taki katalog burmistrzów i zrobić w strzelinie osiedle z nazwami ulic dawnych burmistrzów ( sekretarzy partii władających strzelinem) ulice kościuszki i piłsudskiego są już na każdej wiosce i można zwymiotować od ich powielania nie przypinając się samego kościuszki czy piłsudskiego. strzelin mógłby się baaaaardzo pozytywnie wyróżnić nazywając ulice nazwiskami swoich historycznych władców 1800-2015 zamiast nazwiskami wazów okulickiego czy piłsudskiego, których w strzelinie nigdy nie było.
2015-03-23 11:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Ala Permalink2 0 Ala
2015-03-23 01:43 Cytować Zgłoś administratorowi
marcin Permalink1 0 marcin
Super ta książka. Polecam
2015-03-22 22:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.