Zapraszamy do obejrzenia piątego odcinka programu, pt.:"Absolwenci Naszego Liceum". Dzisiejszym gościem jest ksiądz Andrzej Antoni Klimek, który jest także podróżnikiem, dziennikarzem i autorem książek. Wywiad przeprowadziła Aleksandra Tarczyńska.

Komentarze   

spajker Permalink1 +3 spajker
RE: Program "Absolwenci Naszego Liceum". Odcinek 5. Ks. Andrzej Antoni Klimek
gienka i jurek wyćwiczyli ludzi zwykłych na ludzi niezwykłych. biologia i fizyka utkwiły w pamięci każdego absolwenta a bat nauki wpędził ich w sukces.
prezes zarządu największego banku w europie środkowej i wschodniej jest absolwentem strzelińskiego lo. ja bym zaczął wywiady od niego. dobrze by też nie stwarzać dystansu między absolwentami sformułowaniami "proszę księdza" "panie prezesie" "panie doktorze". dzisiejsi uczniowie winni mieć przekonanie że prezesowanie księdzowanie burmistrzowanie dyrektorowanie jest w ich zasięgu i dzisiejsi licealiści nie powinni mieć bariery z dawnymi licealistami.
2015-05-04 12:46 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.