Jestem Figlusia i mam 15 lat. Mieszkam z Shortem i nie rozumiem, jak to się stało, że jego zdjęcie pojawiło się tu wcześniej... Przecież w hierarchii domu jestem przed nim. Mniej więcej raz w tygodniu wybieram sobie nowe miejsce do spania (łóżko, umywalka, wanna, szafa, szuflada itp.).
To ja decyduję kto i kiedy może mnie pogłaskać. Za młodych lat szalałam, dlatego dwukrotnie miałam łapy w gipsie. Tak jak były prezydent, lubię polowania, tylko na trochę mniejszą zwierzynę.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków