Cześć, jestem Kiara. Mam jeden roczek, lecz zachowuje się jak na dorosłą suczkę przystało . Mieszkam w Strzelinie ze swoją wspaniałą właścicielką Wiktorcią. Jestem małą, mądrą, zabawną i uroczą suczką, lecz czasem zdarza mi się coś przeskrobać, np. pogryźć kapcie.
Jestem rasowym pieskiem, moja rasa to West Higland White Terrier. Lubię spędzać czas z moją właścicielką, ponieważ traktuje mnie jak ważnego członka rodziny. Dlatego, gdy idzie do szkoły, jest mi smutno, bo nie mam z kim się bawić. Zawsze czekam na nią niecierpliwie i gdy tylko wraca, znów jestem wesoła. Myślę, że lepszej właścicielki nie mogłam sobie wymarzyć.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Martyna
RE: 70. Kiara
Słodka
0
Gravatar
Ania
Głos na Kiarę
Urocza ta psinka! ;-) :-)
0
Gravatar
Kiara
RE: 70. Kiara
Głosuję na Kiarę ponieważ jest bardzo miłym pieskiem.
0