- Witajcie, mam na imię Czajan. Jak widać, jestem berneńskim psem pasterskim. Jeszcze nie tak dawno byłem małą kuleczką, która przewracała się o własne łapy.
A dzisiaj jestem już dużym psem, uwielbiam spacery, jazdę samochodem oraz wylegiwanie się na kanapie. Ostatnio dużo wydarzyło się w moim psim życiu, ponieważ przeprowadziłem się na wieś. Teraz spędzam całe dnie na dworze i dużo spaceruję z moim panem Michałem. Dba on o mnie, daje mi smakołyki, za co bardzo go kocham.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków