Cześć wam. Nazywam się Kajtek i mam prawie półtora roku. Moi państwo znaleźli mnie pod blokiem, jak miałem 2 miesiące. Byłem wygłodzony i bardzo chory. Ale oni okazali dobre serduszko i mnie przygarnęli. Jak widzicie nie mam płatów usznych, ponieważ złe zwierzaki mi je odgryzły.
To nie odstraszyło mojej nowej rodziny i bardzo mnie kochają. Słyszę dobrze i jestem bardzo dużym łobuzem. Uwielbiam się bawić i ganiać po mieszkaniu. Lubię jak mi się robi zdjęcia i chętnie pozuje, co widać na fotografii. Mimo że nieraz na mnie krzyczą, bo coś zepsuje, to i tak bardzo ich kocham. Najbardziej lubię się do nich przytulać, szczególnie rano i tym okazuje im miłość swoją za wszystko co dla mnie robią.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Marcin
Głosuje
Wzruszylem sie bardzo
0