W konkursie „Pochwal się swoim pupilem” walczyło 78 ulubieńców naszych Czytelników. Na swoich faworytów można było głosować przez internet i za pomocą kuponów. Za każde polubienie na facebooku otrzymywano 1 punkt. Każdym głosem złożonym na kuponie zyskiwano 5 punktów.
Pies Gutek wygrał II nagrodęDo naszej redakcji wpłynęło aż 280 kuponów, dlatego, choć mieliśmy już swoich facebookwych faworytów, do końca nie byliśmy pewni, kto zwycięży, bo głosy z kuponów mogły wszystko zmienić.I nagrodę w konkursie zdobyła szynszyla Szynuś
I tak się stało. Choć pies Leo zyskał najwięcej lajków, zwycięzcą naszej zabawy okazał się inny zwierzak, szynszyla Szynuś, który otrzymał 735 punktów, z czego 515 przez głosowanie kuponami. Do jego właścicielki Pauliny Pałki powędruje kupon wartości 300 zł, którego fundatorem jest bLeo, zdobywca III nagrodyurmistrz Strzelina Dorota Pawnuk. Kupon będzie można zrealizować w sklepie zoologiczno-wędkarskim „Sandacz” w Strzelinie przy ul. Dzierżoniowskiej 4a.
II miejsce zajął pies Gutek, z 569 punktami. Do właściciela Henryka Hołdowicza trafi nagroda 250 zł, którą również zasponsorowała burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk. Nagrodę będzie można zrealizować w sklepie zoologiczno-wędkarskim „Bass” w Strzelinie przy ul. Pocztowej 1.
Psiak Leo z 432 punktami uplasował się na III pozycji. Właściciel, Jarosław Strużyński, otrzyma nagrodę 200 zł, ufundowaną przez wójta gminy Kondratowice Wojciecha Bochnaka. Nagrodę można zrealizować w sklepie zoologicznym „Tomaga” w Strzelińskim Centrum Handlowym przy ul. Dzierżoniowskiej 16.
Dwa wyróżnienia i kupony o wartości 100 zł, ufundowane przez sklepy Bass i Max, trafiają do właściciela psa Mija, który zyskał 241 punktów oraz Magdy Ziewiec, właścicielki psiaków Tigana i Bonita, które otrzymały 141 głosów. Trzecie wyróżnienie, bon 100 zł, od Przychodni Weterynaryjnej s.c. w Strzelinie przy ul. św. Floriana 6 powędruje do Patrycji i Iwony Fuławki - właścicielek kociaków Mikusia i Fikusia, które otrzymały 113 głosów.Pies Mija uzyskał wyróżnienie i nagrodę
Spośród kuponów dostarczonych do redakcji, z pomocą Wojciecha Bochnaka, wójta Kondratowic, rozlosowaliśmy też nagrody dla Czytelników. Cały proces losowania nagraliśmy na wideo. Nagrodę główną, kupon wartości 200 zł, wylosowała Lena Dragańczuk. Jego sponsorem jest wójt Bochnak. Zrealizować ją będzie można w sklepie „Max” (zoologiczno-wędkarsko-rowerowy) przy ul. Wolności 1. Dodatkowo kupony wartości 100 zł wygrali Wiktoria Tomera i Dominik Majewski. Nagrody ufundowały sklepy Sandacz i Tomaga. Wyróżnienie otrzymały psiaki Tigana i Bonita
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom konkursu: burmistrz Stzrelina Dorocie Pawnuk, wójtowi gminy Kondratowice Wojciechowi Bochnakowi, Przychodni Weterynaryjnej s.c. w Strzelinie przy ul. św. Floriana oraz właścicielom sklepów Bass, Max, Sandacz i Tomaga.
Po odbiór nagród prosimy zgłaszać się do redakcji Słowa Regionu przy ul. Mickiewicza 8 w Strzelinie, od środy do piątku w godzinach od 8.00. do 14.00. Jeśli nie będą mogli Państwo odebrać ich w tych godzinach, prosimy zadzwonić do redakcji, by ustalić dogodny termin. Kociaki Mikuś i Fikuś również zostały wyróżnione
We wrześniu planujemy drugą edycję konkursu „Pochwal się swoim pupilem”, do udziału w której już dziś zapraszamy właścicieli zwierzaków.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków