Zdarzenia z kroniki policyjnej, do których funkcjonariusze byli wzywani 16 października.

W poniedziałek, 16 października, policjanci realizując czynności do sprawy kradzieży siodła jeździeckiego, dwóch popręgów oraz pastucha ustalili, a następnie zatrzymali 26-letnią sprawczynię kradzieży, mieszkankę powiatu dzierżoniowskiego.
***
W poniedziałek, 16 października, mieszkanka strzelina zawiadomiła policję, że na portalu społecznościowym Facebook znalazła ogłoszenie sprzedaży smartfona. Na podane w ogłoszeniu konto kobieta wpłaciła należną kwotę pieniędzy. Niestety, do momentu złożenia zawiadomienia zwrotu pieniędzy ani zakupionego produktu kobieta nie otrzymała.
***
W poniedziałek, 16 października, mieszkanka Strzelina zawiadomiła policję, że n/n sprawca podając się za pracownika banku uzyskał od niej 4 kody BLIK. Jak ustalono na podstawie wskazanych kodów sprawca wykonał wypłat w bankomacie na łączną kwotę blisko 3500 zł.
* **
W poniedziałek, 16 października, na strzelińskim rynku doszło do kolizji drogowej. W toku wykonywanych czynności ustalono, że kierująca samochodem osobowy marki Opel nie zachowała należytych środków ostrożności podczas manewru cofania w wyniku czego uderzyła w pojazd marki Mercedes. Za popełnione wykroczenie kobieta została pouczona.
***
W poniedziałek, 16 października, w Strzelinie na skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Energetyków doszło do zdarzenia drogowego. W toku wykonywanych czynności ustalono, że kierujący pojazdem dostawczym marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającej się osobowym oplem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.