W piątek, 31 lipca, w Strzelinie odbyło się uroczyste otwarcie odremontowanych ulic Brzegowej i Marii Konopnickiej. W trakcie kameralnej uroczystości miało miejsce tradycyjne przecięcie wstęgi oraz okolicznościowe przemówienia. Pojawili się także szczególni goście.
W oficjalnym otwarciu ulic Brzegowej i Marii Konopnickiej w Strzelinie udział wzięli poseł RP Agnieszka Soin, wicewojewoda dolnośląski Bogusław Szpytma, burmistrz Dorota Pawnuk, wykonawcy obu remontów, Stanisław Klimaszewski, prezes ZWiK-u w Strzelinie, a także przedstawiciele samorządu gminnego oraz pracownicy strzelińskiego urzędu na czele z Janem Maćkałą, naczelnikiem Wydziału Rozwoju i Inwestycji w UMiG w Strzelinie. – Bardzo jest mi miło i przyjemnie, że wspólnie z państwem mamy okazję, żeby symbolicznie otworzyć ulice, które są zrealizowane już od lipca tego roku – mówiła burmistrz Pawnuk. – Chcemy podsumować inwestycje i podziękować osobom zaangażowanym, dzięki którym te dwie bardzo ważne drogi wyglądają dużo ładniej i na pewno są dużo bardziej bezpieczne – dodała i podziękowała wykonawcom obu inwestycji. Za remont ulicy Brzegowej odpowiedzialne było Przedsiębiorstwo...
Więcej w wydaniu papierowym.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.